Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb gamer egér,...

Melyik a legjobb gamer egér, illetve billentyűzet 10 ezer forint alatt?

Figyelt kérdés
A 10 ezret külön-külön értem, tehát max. 10k egér, max. 10k billentyűzet.

2016. febr. 20. 00:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
30k? te nem vagy képben az egereknél szenzor , frimware, negatív -pozitív gyorsulás stb.. fogalmad sincs róla mik ezek mi?
2016. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

#20: Na, már megint egy TheVR rajongó! HAMA, mint Top1 egér? "Prem kategória"??? Jézusatyaúristen...

Ha valóban az a szutyok a világ legjobb egere, akkor miért nem használja egyetlen hivatásos játékos sem? Hogy esélyt adjanak az ellenfeleiknek, vagy mi?

Tudod, nem az a baj, hogy halvány fogalmad sincs az adott témáról, és még az életben nem próbáltál egy Zowie, Roccat vagy Logitech gamer egeret sem. Az a baj, hogy tudatlan vagy, de azokat oltod le, akik tényleg értenek a témához. Mintha bemennél egy autós klubba, és kijelentenéd, hogy a Suzuki a világ legjobb autója, és a Mercedes, Audi, Porsche hajszállal sem jobbak nála.

2016. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

#19:

h*lyeségeket írsz XD


#18:

Bocs az előbbiért, de nem bírom elviselni ezeket a negatívokat (ostor ez a láb és alvilág ez a kéz 19-es, úgy vigyázz:)!

A témára térve:

Az az igazság, hogy nem tudok újat mondani, minden ugyan úgy van, ahogy kb. fél éve leírtam, egyenlőre átmentek az idő próbáján. Max. annyit felejtettem ki az előbbiekből, hogy az egérnek nagyon jó szoftveres felülete is van, melyet egy mellékelt cd-vel tudsz feltelepíteni. Én továbbra is azt mondom neked, hogy ha még gondolkodsz rajta, hogy megvedd-e, akkor hagyd abba, mert megéri nem kérdés, hogy ha ilyen árkategóriájú cuccokat akarsz venni, akkor ezek a legjobb választások. Akármit is írtak/írnak, és nem fizetett le a Hama, de még TheVR rajongó sem vagyok, csak egyszerűen amit tapasztaltam azt írom le. Tehát ne habozz!!!

2016. szept. 26. 22:47
 24/29 anonim ***** válasza:
nyilván nem játszol olyan játékkal amihez szükséges lenne pontosabb egérre ez sem baj ! ha neked megfelel az a lényeg . Aki fps játékokat játszik online annak már agyvérzést okozott volna ez a cucc .
2016. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
36%

#22, mi a bajod a TheVR-al ? Tudsz bárki mást a gazdag faszok közül aki leereszkedett a csóró pórnép közé hogy teszteljen pár olyan cuccot amit talán az is megtud venni akinek 100ezer alatt van a nettó fizuja ? Egyetlen kérdés az, hogy a TheVR vajon lelett e fizetve vagy ilyesmi a reklámozásért vagy tényleg totál objektív volt a teszt. Azt sajnálom hogy több márkát nem teszteltek és nem hasonlítgatják össze őket....

#21 Nem tudom mit takar ez a sok baromság amivel próbálsz "gamerebbnek" tűnni másoknál,(szerintem semmit) de hidd el egy ezer forintos egérrel is beszedik a fejed akár cs-ben akár cod-ban.

2016. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

"nyilván nem játszol olyan játékkal amihez szükséges lenne pontosabb egérre"

Sorolj fel néhányat, elég sok játékon játszok.

2016. szept. 27. 21:29
 27/29 anonim válasza:
33%
Hama uRAGE Reaper nxt. egy jó választás nekem ilyen egerem van és árához képest 10/10! Bilentyűzetem Kolink KBV8 Nekem ez is bejön árát ez is megéri.
2016. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
árához képest mennyi ? ha 5 ezer belül van azt mondom oké avago 3090 szenzor az jó és f*za de ha gagyi a frimware akkor cseszve van illet omron kapcsolok ha jól tudom az is pozitív .
2016. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Hatos válaszoló, te nagyon buta vagy. A Trust mondjuk éppen holland gyártó de ne zavarjon. Számtech cuccra feltétlen igaz hogy a legdrágább egyben a legszarabb is. A szutyok túlárazott, szoftveres problémákkal MAI napig küzdő razer nigga optikai fos egerem hat hónap után feladta. A Trust GXT 166 MMO LÉZERES! egér négy évig ment egy szó nélkül. Konzumidióta felfogásod nevetséges, próbáltad már azon gyártók termékeit amit szidsz, vagy csak a redditen láttad LOL. Idióta kis köcsög.
2020. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!