Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube videózás telefonnal?...

Youtube videózás telefonnal? Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék elkezdeni videózni, de egyelőre még nem szeretnék pénzt fektetni bele, mert nem tudom, hogy biztosan akarok e videózni hosszútávon. Nem gond ha telefonnal venném fel a videókat? Lg Spirit a neve a telómnak

2016. febr. 22. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy. Ez egy nagyszerű ötlet.
2016. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örülök hogy így gondolod. Azért még várok más véleményeket is :)
2016. febr. 22. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Alapvetően nem gond, ha ismered a készülék határait, és kimaxolod a lehetőségeit. Ha van egy jó sztorid, amit szépen összeraksz, akkor az eszköz teljesen másodlagos, már egy rakás film létezik, amelyek telóval készültek, és sorra nyerik a filmfesztiválokat.


A gond nem elsősorban a telefon képminőségével van, hanem hogy aki kezeli, nem ért hozzá. Ehhez sokat kell tanulni, tapasztalni, és magával a film készítésével is rengeteg munka van, amit azonban a kezdők jellemzően nem vesznek figyelembe, és a lustaság, a motiváció megcsappanása miatt igénytelen, félkész alkotások születnek. Erre érdemes figyelned.

2016. febr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha pl.a vágásra gondolsz, tudok vágni. Nyilván nem úgy mint a legprofibbak.. a sztori pedig az lenne, hogy az ikertesómmal 2en lennénk, szerintem ez már magában különleges. :) és néha játszanánk, néha csak úgy beszélnénk témákról, tanulási módszerek, tapasztalatok a felvételi írásáról 8.ban.. Ilyenek. Szerintetek izgalmas lenne? A lelkesedésünk megvan hozzá :)
2016. febr. 23. 21:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és kihívások.:)
2016. febr. 23. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy előbb csinálj meg egy videót olyanra, amire azt mondod, hogy ez már jó, és gondold át, hogy hajlandó lennél-e minden videónál ezt megcsinálni. Nekem speciel egy elég komoly videóm van, amiben 50 óra munkám van benne, a felvételtől kezdve a vágásig. Elküldöm neked privátban! ;)
2016. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. febr. 28. 12:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldenéd? Én is terveztem felveni egy magy munkát igénylöt csak még nem vettem rá magam sajnos
2019. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!