Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows telepítés hia. Tudnáto...

Windows telepítés hia. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A laptopomon próbáltam telepíteni a Windowst miután leformáztam a merevlemezt (Rufussal kiírtam a Windows-t pendrivera). Mikor megpróbálnék bootolni a pendriveról, egy Recovery képernyő jön fel, legfelül Recovery felirat fehéren, és a 0xc00000e9 hibaüzenetet írja. Kérlek segítsetek mert már 2 napja nem sikerül semmilyen operációs rendszert telepíteni.

2016. febr. 22. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg hibás/rossz a RAM...

De ezt csak MenTest után lehet biztosra mondani.

Teszteld a memóriát.

2016. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A baj az volt, hogy Rufussal USB 3.0-án át írtam ki az iso-t. Ezt a problémát megoldottam, most már más gond van. Közben próbálkoztam a Chromium OS telepítésével, de az sem megy.
2016. febr. 23. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!