Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen notebook lenne megfelel...

Milyen notebook lenne megfelelő ezeknek az igényeknek?

Figyelt kérdés

Először is a keret maximum 200e forint. Ami mindenképpen elvárás, hogy min 8GB RAM. Ezen felül az Intel-t részesítem előnyben, most AMD van de nem fogott meg teljes mértékben, illetve ha belefér a keretbe olyan gép, akkor SSD is előny. Illetve nyilván lényeges, hogy a CPU, GPU se legyen rossz.

(A notebookot főleg AutoCAD, film nézés, netezés és a többi általános dologra használnám)



2016. febr. 26. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
ASUS X555LB XO101D. Ez pl pont 200-ba van, 8GB RAM-al, Intel i7-el, 1 terra merevelemzzel és Nvidia 2GB-s GForce 940M-el. SSD nincs benne, de azt később vehetsz magad is bele, ha most nem telik rá. Sajnos az SSD-k nem olcsók, illetve az Intel procik is viszik az árat fel, így SSD-s laptop esetében max i3-as procis laptopot tudsz venni, de az meg lehet megőrjítő lesz az AutoCad esetében néha.
2016. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is hasonlót néztem:

[link]


Ennek i5 CPU, és van benne SSD is. Vélemény?

2016. febr. 26. 23:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy notebook guru, a két CPU között nagy a különbség?
2016. febr. 26. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez is erős gép, jó választás.
2016. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még kettő másikat találtam, bár kicsit áron felül vannak:


[link]

[link]


A 4 közül melyiket ajánlanád a legjobban? Vagy milyen sorrendben? (Bár nagy különbség nincs is köztük)


Esetleg létezik olyan oldal, ahol a CPU-kat és a Videokártyákat mutatja be "erősségi" sorrendben? (Rémlik valami, mintha régen láttam volna, csak nem ugrik be)

2016. febr. 26. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!