Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gondom a következő, melyben...

Hahhoo74 kérdése:

Gondom a következő, melyben kellene egy kis help. Miért van az, hogy a processzorom teljesítménye egy pillanat erérig felugrik 100 % -ra, egy bizonyos hang kiséretében?

Figyelt kérdés

Szval az úgy kezdődött , hogy egynap amikor a zenét hallgattam a, Youtube -ot, és a BF4 játék közben is egy pillanat ereéig felugrik a Proci telljesítménye 100%-ra , és e közben egy zizzenő hangot is adott. Ezek a tünet körülbelül 1-2 hónapja kezdődtek, eleinte volt ,hogy naponta 1-2 alkalommal többször is csinálta s az idő eltelltével egyre ritkábban teszi ,de még jelen van ez a jelenség ,de viszont e közben jöttek újabb más tünetek is ,ami abban nyílvánúl meg ,hogy a fent említett játék közben és induláskor is a képernyő fekete lett azaz teljesen lefagyott ,és csak restartal éledt újra ,illetve volt 1x ,ami pár nappal ezelött csinállta ,hogy a játék indulásánál a képernyő szinesen csíkozódott ,szval elmosódott színes csíkokat jelenített meg,amit csak 1 szer csinálta de utána helyre állt és elindult a játék. Azt tudomezt a VGA csinálja..Viszont többi gondok nem erre utalhatnak, vagy csak én nem tudom ? .

Most az a helyzet ,hogy ma 02.29-én kivettem a PCI -os szlotból Videókártyát és beizzítottam helyette az alaplapi VGA.-t és így hagyom egy hétig ,hogy megnézzem hogy így csinállja-etvábbra is. .A mai tesz egyenlöre negatív.

A VGA-m : MSI GeForce GTX 660 Twin Frozr 2 GB gddr5 / OC -s.


Gondoltam ,hogy a memória is okozhatja , illetve a még a tápegység is teszi ezt Ezeknek még nem jártam utána


Még egy gond . Amikor megtísztítom a gépet és a kiveszem a memóriákat és visszateszem ugyan úgy ahogy voltak és amikor bekapcsolom a gépet akkor Sípol a gép 4 szer ,hogy nincsenek a modulok rendesen bent és csak összekavart állpotban jön helyre a rendszer.Akár hogy cseréllgetem mindig sípol .


2016. febr. 29. 21:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!