Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek is volt már, hogy egy...

Veletek is volt már, hogy egy bizonyos pillanat megtörtént már?

Figyelt kérdés
Nem sűrűn,csak néha előfordul,hogy vmit úgy látok,mintha már egyszer megtörtént volna,ugyanaz a szereplő...ezt hogy hívják?mi a neve ennek a jelenségnek? amikor velem ez van,akkor mindig elgondolkozok rajta,hogy ez milyen csoda...és csak bambulok,és sokan csak kérdezik h mi bajom..:P
2009. szept. 30. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
deja vu
2009. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az agyféltekékhez van valami köze.
2009. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Deja Vu a neve. Mindenkinek van. Ne bambulj, hanem örülj, és vigyorogj :D

Amúgy régen azzal magyarázták, hogy az egyik szemből néhány ezredmásodperccel hamarabb érkezik a látott kép az agyba, mint a másikból, és így úgy érzed, mintha már megtörtént volna. De nem ezért van, mert egyszeműek, és vakok is beszámoltak már Deja Vu élményeikről. [link]

2009. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösziii
2009. okt. 1. 07:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem mikor dejavum van, mindig olyan, mintha ezt a pillanatot álmomban láttam volna. de lehet csak beképzelem.
2009. okt. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló, én is így érzem gyakran. Meg ha hallgatok valami zenét, akkor is valami furcsa érzés kap el, mintha hallottam volna valahol.

Igen, deja vu. Gyakori jelenség

2009. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Déjà vu, franciául azt jelenti, "már láttam". Nekem folyamatosan van... :D Vicces dolog.
2009. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!