Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen memóriát vegyek a gépembe?

Retro Nagi kérdése:

Milyen memóriát vegyek a gépembe?

Figyelt kérdés
Van egy régi gépem, Intel Celeron 2.4GHz ABIT alaplap 1.25Gb RAM. Ennek szeretném bővíteni a memóriáját 1Gb- tal, de egyik memórián sincs rajta hogy DDR1 vagy DDR2 (1Gb- os Kingston és 256Mb- os van most benne). Szerintem az utóbbit kellene vennem, de azért gondoltam megkérdezem.

2016. márc. 5. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ugy kompleten uj lapot procit kene vegyel nem uj ramot
2016. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az alaplap pontos típusa kellene de az a proci se egy bajnok ma már..
2016. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! szerintem DDR 1 való bele, mivel olyan 10 éves gép lehet. Sok szerencsét, hogy találsz e egyáltalán bele való memóriát. Meg nem ártana legalább sebességre azonos típust venni. 32 bites rendszer, szóval ha találsz megfelelő memóriákat, bővítsd fel 2 giga körülre, max 3 gigát fog kezelni. De ne fűzz sok reményt ehhez a géphez már, sajnálatos módon annyira nem figyelnek az optimalizálásra a programozók, hogy egy nyamvadt böngésző képes egy giga ramot megenni, meg egy-két processzormagot. Szóval, ha olcsón találsz valami memóriát akkor tedd bele, használd amíg össze nem szeded egy jobb használt 5 évnél újabb gép árát.
2016. márc. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!