Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek a dz09 vagy az...

Szerintetek a dz09 vagy az overmax touch go 2.1 oksosórát vegyem?

Figyelt kérdés

2016. márc. 7. 15:28
 1/1 anonim válasza:
Szia! Ha a pénztárcádat nem viseli, egyértelműen az overmaxot vedd meg, mert ahhoz van hazánkban is hivatalos szervíz, és a többi. Ellenben amíg az overmax nagyjábóól 30 ezer ofrintba kerül (de számoljunk csak 25-el) eBayről én most rendeltem meg a dz09 okosórám 14.25$-ért, tehát 4000 ezer forintomba lesz nagyjából, ha meghibásodik, legfeljebb veszek egy újat ennyi pénzért. Ahhoz képest, hogy milyen olcsó nagyon praktikus és gyakorlatilag minden funkcióval bír, amivel az overmax. Ha sok pénzed van, és márkásabb órát akarsz, akkor az overmax, ha ugyanúgy szerintem szuper külsővel rendelkező igaz valamivel (bár nem tudom mivel) kevesebbet nyujtó, vagy legalábbis olcsóbb óra is megfelel, bátran válaszd a dz09-est :D
2016. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!