Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az miként van, hogy a kamerám...

Az miként van, hogy a kamerám illesztőprogramját a számítógép Kb 1 órán át kereste a neten?

Figyelt kérdés
Utána jelezte hogy nem található! Canyon CNR-WCAM413 Én pedig tök laikusként 5perc alattmegtaláltam és sikerült is beüzemelni a kamerát. Olyan nagy sikerélményem lett majd szétcsattant a melkasom!
2016. márc. 8. 15:42
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha asszony vagy nagyon helyes (enelkul a sikerelmeny nelkul is)


ha nem akkor meg okosabb vagy mint a windows

2016. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi kedves vagy !

De ez nem válasz a kérdésemre.

2016. márc. 8. 15:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért megelőlegeztem a zöld praclit!
2016. márc. 8. 15:58
 4/5 Lajos54 ***** válasza:

Ez az "Illesztőprogram automatikus keresése az interneten" funkció általában nem a legjobb eredményeket szokta hozni. Azt ugyan nem tudom, hogy mi alapján, de főként hol keres (esetleg a Microsoft saját adatbázisában?), de hosszú évek alatt nagyon kevésszer volt sikeres.

Éppen ezért ezt a funkciót régóta nem használom. Először (ha van) a gyártó honlapját nézem meg, aztán ha ott nem járok sikerrel, akkor jön a Google. Csak ezzel már vigyázni kell, mert bizony nem egyszer kiabált már a NOD, amikor a megtalált programot le akartam tölteni, hogy fertőzött. Arról pedig nem is beszélve, hogy egyes oldalak bizony pénzt akarnának kérni a letöltésért.

Bár itt már többszür volt róla szó, a különféle automatikus driver-keresőkkel is vigyázni kell, mert azok meg sokszor telepítenek a gépre olyan nem kívánt dolgokat is, amit aztán nem is olyan egyszerű kiirtani.

2016. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösz Lajos54 !

Igen én is így csináltam..

A google képkeresőbe írtam a tipusát,a gyártó honlapját megkerestem és ott sokféle driver közül kiválasztottam.nagyon könnyen ment.kösz !

(küldöm a zöldet)

2016. márc. 10. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!