Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Összementek a betűk, de nem a...

Összementek a betűk, de nem a Ctrl+0 a megoldás. Hogy állítsam vissza?

Figyelt kérdés
Minden honlapon összementek a betűk, de windows szintjén is sok helyen, pl. a C meghajtó tulajdonság paneljén is. Állítgattam a DPI-t meg amit tudtam, de nem segít. Informatikai supportos volnék, de ez új nekem is. Tudtommal semmit nem állítottam el. Pls help...

2016. márc. 10. 21:24
 1/5 fersk ***** válasza:
Op. rendszer? Talán jobb gomb, megjelenítés, speciális, azután a listában állítgatsz.
2016. márc. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:

Na, ha már közöd van az informatikához, akkor igazán illett volna legalább azt elárulni, hogy melyik Windows verzióról van szó...

(azt biztosan Te is tudod, hogy eléggé nem egyformák a lehetőségek az XP, 7, 8, 10-en)

2016. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jahh sorry windows 7 pro x64. A laptop egy HP530, nem mai darab. Minden pöpec volt rajta, egyszer csak picik lettek a betűk, csak úgy.

Már átnéztem minden grafikai beállítást, minden alapértelmezetten van.

Szemléltetőkép: [link]

2016. márc. 11. 18:12
 4/5 fersk ***** válasza:
2016. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

fesk-nek:

Előbbinél ha átállítom a panelszöveg méretét, nem változik. :)

Utóbbit már próbáltam, minden nagyobb lesz, de arányaiban kicsi marad, ami kicsi.

Szerintem egy frissítés okozta..

2016. márc. 12. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!