Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "Összementek a melleim. " Van...

"Összementek a melleim. " Van megoldás?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Kb 4 hónap alatt fogytam 10 kg-t és a mellem mérete kb a felére csökkent..A fogyás előtt voltak 85C-sek és érzem a melltartóimon, hogy már nem töltöm ki annyira. Akkor sem volt túl nagy, de mostmár végképp rosszul érzem magam. Örülök annak, hogy végre sikerült fogynom, másrészt viszont úgy érzem elveszítettem a nőiességem...Tudtok erre valami megoldást, hogy hízás nélkül lehessenek újra akkorák a melleim? ( fogamzásgátlót szedek már egy ideje, úgyhogy az kilőve..)

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2011. dec. 10. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
erre csak mellimplantátum van,18 év felett,650 ezer ft-ért.
2011. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bakker..:D
2011. dec. 10. 13:38
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Én azért elmennék a helyedben a nőgyógyászhoz, hátha tud rá adni valami hormonkészítményt.
2011. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Majd utánaérdeklődök, hátha tud segíteni.:)
2011. dec. 10. 13:57
 5/11 anonim ***** válasza:

A fogigátló is hormonkészítmény. Én vigyáznék ezekkel mert durván el lehet hízni ezektől,mivel nem csak a melledre rakódik a zsír,hanem mindenkova.


Valóban egyetlen megoldás van,a mellplasztika. Én is így jártam sajnos :/ De nem is vártam hogy szépen lefogyok és a mellem meg megmarad.

Én majd meg is csináltatom ,de úgy sajnálom rá a pénzt, 800ezer ft...

2011. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is utánanéztem, elég drága.:S Viszont a hormontartalmú készítményektől meg ahogy olvasom szépen el lehet hízni, sőt a hatásuk csak ideiglenes...Hát én rettegek a kövérségtől, úgyhogy inkább kihagynám.:D 800 ezret meg hát énis igencsak sajnálnék erre elkölteni.:D
2011. dec. 10. 14:12
 7/11 anonim ***** válasza:

a hormonokat gyorsan felejtsd el! épp elég a fogamzásgátló (különösen 17 éves korban...).


sajnos nem sokat tudsz tenni, de vigasztaljon, hogy a legtöbb pasit sokkal inkább lázba hozza egy feszes popsi, mint egy tejcsárda.


egyébként én 75C-ről mentem le 70A-ra szóval megértelek, de a 75C mellett el kellett volna viselnem, hogy reng a háj rajtam mindenütt. akkor inkább legyen kisebb mellem és jó alakom :)

2011. dec. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van egy sorstársam:D Hát nekem is sokkal jobb, hogy kisebb farmer kell, meg sokkal jobb az alakom. Ha választani kell, akkor inkább kisebb mell+ jobb alak :)
2011. dec. 11. 11:47
 9/11 anonim ***** válasza:
ja és tudom, hogy csalás, de nekem a push up optikailag segít :D persze ha leveszed akkor oda a varázs, de az enyémet csak a barátom látja pushup nélkül és ő úgy szereti, hogy "tenyérbeillő" :D
2011. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

15 kg fogyás után nekem is jóval kisebb lett (85C-t hordtam én is, mostmár 80 C, így lehet, hogy nem hangzik soknak a különbség, de látszik, és érzem is.)

Viszont a derekam is 10 cm-rel kisebb, mint előtte, ez kompenzál valamennyire.

2011. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!