Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon van olyan alkalmazá...

Facebookon van olyan alkalmazás, aminek a segítségével megtudhatom, ki nézte meg az adatlapomat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok (még) facebook felhasználó, és ettől (is) függ, leszek-e a jövőben. Csak akkor szeretnék "aktívan" tag lenni, ha az iwiwhez hasonlóan itt sem lehet megtudni, ki kit keresett/nézett meg. Bocs, ha volt már hasonló kérdés. Engem az érdekel, MOSTanában bevezettek-e már ilyen alkalmazást. Köszi előre is!
2010. ápr. 5. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megnézni csak azt látod ha "lájkol"( :D ) valaki vagy valaki írt a képedhez, üzenőfaladra ilyesmi
2010. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :-)

Amúgy lehet, hogy én vagyok a műveletlen, de mi az a "lájkol"?

2010. ápr. 5. 14:38
 3/8 Ammarilys válasza:
100%
nincs facebookom. de nem az h "like" vagyis kedvel,szeret?
2010. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De, felőlem lehet. :-D Köszi!
2010. ápr. 5. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok


de, az csak sokan lájkol-nak írják az angol like szó megfelelője

2010. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2010. ápr. 5. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
facebook alkalmazás nem férhet hozzá ilyen információhoz, feltéve hogy egyáltalán meg van az adatbázis oldala a dolognak..
2010. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is!
2010. ápr. 6. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!