Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet gameplay videókat...

Hogy lehet gameplay videókat csinálni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy maga frapsel vagy más programmal tudom felvenni a játékot, de azt, hogy oldom meg hogy végig is tudjak beszélni videó közbe. Hangot azt mivel lehet felvenni maga játék közbe? Másik kérdés meg az lenne, hogy 2000 ezer forintos fejhallgató mikrofonja elég gyenge lenne ahhoz, hogy játékot vegyek fel ugye?

2016. ápr. 6. 08:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

A baj csak az, hogy a te "jó szándékú" odaszúrásaid amellett, hogy eredménytelenek és hasztalanok, nem keltik azt a látszatot, hogy bárminemű segítő szándék állna mögötte.

Vissza lehet kérdezni kulturált hangnemben is. Tudod, attól, mert valaki valamit nem tud, vagy neadjisten valamilyen készségében ügyetlen, attól még emberszámba lehet venni. Az élet rengeteg apró részterületből, képességből, készségből tevődik össze. Olyan ember nincs, aki mindenből penge. Sem te, sem én, sem a kérdező. Van, aki utánanézni nem tud a dolgoknak. Miért? Mert nincs meg hozzá a digitális kompetenciája, mert mondjuk ő még nem ebben a generációban nőtt fel. Vagy mert nem tanították meg az internetet kompetensen kezelni. Vagy esetlenül kérdez. Vagy szakmailag pontatlan. És? Miért fájna a sértő hangvételű. fellengzős beszólás helyett megkérdezni, hogy "te figyu, ez alatt pontosan mit értetél?"

Meg tudod, én azt mondom, senkinek nem fáj az, ha megválaszolunk valamit. Ez nem a stackoverflow vagy a prohardver, ahol vérprofi szakmabelik tesznek fel vérprofi kérdéseket. Az pedig senkinek nem fáj, ha valakinek megválaszoljuk a kérdését. Utána nyugodtan odateheted, hogy "ezt ám kérdés nélkül is itt meg ott megtalálhattad volna". Sőt, fel is ajánlhatod, hogy megtanítod, hogy lehet hatékonyan keresni. De amit te csinálsz, az nem azt fogja eredményezni, hogy az illető egyből megvilágosul, és magától elsajátít mindet. Hanem azt, hogy vagy hagyja a fenébe az egészet, vagy megkérdezi mástól, és mellette megutálja ezt az oldalt is. Ami elvileg azért van, hogy válaszokat kapj olyan kérdésekben is, amit "máshol nem mersz megkérdezni".

2016. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Az a probléma itt, hogy ha valaki leírja a véleményét, és kezditek belátni hogy igazam van -jelen esetben- akkor jelentitek a válaszomat az adminnak, ő pedig törli azt.

Pont mint az Óvodában !!

2016. ápr. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Én azért kíváncsi lennék arra a "közel 400 db oktatóvideóra", amelyet ilyen hozzáállás mellett produkálsz. Van egy olyan érzésem, hogy darabokra lehetne szedni, persze az neked már nyilván személyeskedés lenne, ellentétben azzal, hogy vaktában fikázol kezdőket. :)
2016. ápr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Azért ha valaki ráér , az írja már le hogy mi az amit ti fikázásnak véltek !! Én visszaolvastam, de nem találom.
2016. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Most komolyan másoljam be mindegyik hozzászólásodat? De akkor csak a kedvedért, bontásban:


1. komment: visszafogott cinizmus, irreleváns, kérdésre választ nem adó komment, de alapvetően még visszafogott.


4. komment: értékelhető válasz továbbra sincs, de most már lusta munkakerülőnek bélyegzed a kérdezőt.


7. komment: leidiótázod a kérdezőt, fogalmatlannak állítod be, miközben most vágna csak bele a dologba először.


Ennyi elég lesz egyelőre? És most végre megmutatod, milyen oktató videóidra vered a nyáladat, vagy ahhoz már nem vagy elég tökös, hogy felvállald a saját munkádat esetlegesen hozzáértők előtt?

2016. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ez minden ? Uram isten. :D

Fel kéne állnod a monitor elől, és kimenni az utcára, ahol megtapasztalhatnád mi is az igazi "fikázás" meg beszólás.

Egyébként az idiótát azt továbbra is tartom !


Az oldal szabályzata nem engedi a reklámtevékenységeket, ugyanis egy Youtube csatorna linkelése annak számít.

De ha privátban megkérsz, szívesen elküldöm a linket. Legalább megtudom a felhasználónevedet ezáltal. :)

2016. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Csakhogy ez nem az utca, és még ott is ugyanúgy szánalmas, ha valaki leköpködi a járókelőket. :) Amúgy félreértesz, alapvetően semmi bajom a cinikus, szókimondó személyiségekkel, mert van pedagógiai funkciója. HA van mögötte tartalom. A te esetedben nincs semmi mögöttes tartalom, csak az öncélú kötözködés. És azt, hogy van-e emögött legalább valami értékelhető tudás, majd a videókból leszűröm, tehát nagy érdeklődéssel várom a privátot :)
2016. ápr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Elküldve !
2016. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Már meg is tekintettem, és pont mint amire számítottam. Erre felvágni azért elég durva :-) Többieknek: csak a szokásos vlog-jellegű tutorialok, a laikusok számára legtriviálisabb témákban (videó-, képszerkesztés). Azt nem mondanám, hogy nulla tartalom, mert néhol informatív. De humortalan, unalmas, elnyújtott, igénytelen grafikai elemekkel, olyan témákról, amelyeket millióan csinálnak, valószínűleg tükörfordítása külföldi videóknak. Igénytelen fonthasználat, script nincs, csapongás, 1 perces témák 10-20 percig történő húzása. Itt-ott felesleges részeken leakadás, miközben érdemi információk sikkadnak el, mindez monoton, stílust nélkülöző beszédhanggal, nulla beszédkészséggel. Még egyszer mondom: nem vállalhatatlan, de ilyen háttérrel papolni minőségről, és leszólni a kezdőket, hááát... visszás... Ezt írom így, mert udvariadnak tartom magam ;-)
2016. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Köszönöm, de ezt miért nem írtad privátba ? Talán mert kiderült volna az hogy te milyen helyezést foglalsz el azon a bizonyos ranglétrán ? Igen.

Ennyire kicsinyes és pitiáner vagy hogy összefüggésbe hozod a Youtube csatornámat az itt adott válaszaimmal. Hát ilyet is csak egy alulművelt és ostoba ember tesz. És még te szólsz be nekem ?

Hát hogy jön ez most ide ? Ki beszélt itt arról hogy én mit tudok ?

Te akartad folyamatosan arra az irányba terelni hogy bizonyítsak. Mit ? Teljesen úgy gondolkodol mint egy tizenéves gyerek. Amolyan Turi Tamás féle b..i, aki csak abban éli ki magát hogy mindent szakmai szemmel vizsgáljon, és el nem tudja képzelni, hogy a másiknak is lehet valamiról véleménye, ami nem feltétlenül egyezik az övével. Tényleg basszus, te vagy Turi Tamás. (Ezt sértésnek szántam) Ő beszél, meg nyilatkozik mindenről, és mindenkiről lenézően.

Amit a videóim minőségéről és milyenségéről írtál, az lepereg rólam. Majd pont egy egy ilyen névtelen senkinek a véleményére fogok adni, mint te. na persze. Arra nem volt merszed, hogy válaszolj a privátra.

A kérdést töröltem, és felesleges rá bármit is írni. Persze ha az eredeti kérdésre szeretnél hozzászólni akkor rajta. Mert ugye a nagy nyáladzásban ez valahogy a részedről kimaradt.

Még hogy Sctiptek, meg fontok. Orvos látott már , :) :)

Szánalom a köbön !

2016. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!