Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet gameplay videókat...

Hogy lehet gameplay videókat csinálni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy maga frapsel vagy más programmal tudom felvenni a játékot, de azt, hogy oldom meg hogy végig is tudjak beszélni videó közbe. Hangot azt mivel lehet felvenni maga játék közbe? Másik kérdés meg az lenne, hogy 2000 ezer forintos fejhallgató mikrofonja elég gyenge lenne ahhoz, hogy játékot vegyek fel ugye?

2016. ápr. 6. 08:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Na, látom megkavartam a bili tartalmát. Ez van, amikor visszanyal a fagyi. Annyi a külünbség, hogy én a meglévő munkáid alapján fűztem hozzá szakmai kritikát, nem pedig egy kezdő érdeklődésére fröcsögtem. ;-)


Amúgy miért fontos neked a felhasználónév? Mitől lesz jobb, ha tudod, hogy k.pista99-cel vitatkozol? Mégis mire számítottál, hogy egy meddő vitába kezdek priviben? El vagy tévedve, nem nekem kell ismeretleknek bizonygatnom az éredményeimet a gyakorin. Mindössze rá akartam mutatni, hogy a bunkó stílusodat nem indokolja semmi. És legalább így mindenki látja, hogy mennyire egyszerű vagy. Bár ezt te bizonyítod legjobban a kommentjeidben. További szép napot!:-)

2016. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Egy ilyen nímand mi alapján fogalmaz meg "szakmai kritikát" ? Az elején te ütötted az asztalt, hogy ugyan mi alapján beszélek úgy, ahogy. Tehát ha szakmai kritikát emlegetsz, akkor nem ártana mellé tenni valamit, ami alátámasztja azt a bizonyos szakmaiságot. De egyébként szépen elébe mentél a dolognak azzal, hogy előre lefektetted, hogy nem fogsz vitázni. Ezt így kell csinálni. Arctalanul, a szakmaiság mellőzése mellett leszólni mások munkáját. Mert ez így csak lári-fári. Egyébként a fagyi nem nyalt vissza, mert én naponta több visszajelzést kapok a videóim alatt arról, hogy amit csinálok az jó.

Kedves "Tamás". Mivel én meglehetősen homofób vagyok, és most hogy tisztázódtak a nemi identitásbeli viszonyok, ezért a továbbiakban nehezemre esik ez a diskurzus.

Ja , még annyi : Igen, én egyszerű vagyok mint egy szeg. Inkább leszek ilyen életem végéig, mint olyan mint te, és a hozzád hasonló örök vesztesek.

Neked is szép napot ! :)

2016. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#21: Tudod, ha valakinek nincs használható érve, akkor bedobja a "de hát nem látszik a neved (más platformokon profilképed), akkor nincs is igazad" kulcsmondatot.

Ezt nyugodtan veheted úgy, hogy feladta a vitát, csak még füstöl kicsit az agya, és nem hajlandó beismerni, hogy veszített.

2016. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Tényleg feladtam. Én azt hittem hogy emberekkel vitatkozom, de kiderült hogy pisis gyerekekkel.
2016. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ne magadból indulj ki.

Itt egyedül te viselkedsz pisis, akaratos, nagyképű gyerekként.

A vége mindent elmond. Nem tudtál mit mondani, kiderült, hogy amire annyira verted a nyálad, az igazából a nagy nullát veri, egyből elkezdtél érvnek nem mondható, kb. 60-as IQ alatt divatos szófordulatokkal dobálózol.

De tudod, mit? Csináld. Attól, mert bár bebizonyosodott, hogy alaptalan a nagyképűséged, de te ahelyett, hogy leszállnál arról a bizonyos lóról, inkább egy még magasabbra ülsz át, még nem lesz igazad. Nevezhetsz minket akárminek, dedósnak, debilnek, fogyatékosnak, felsorolhatos az összes létező sértést, ettől még nem lesz igazad. Legfeljebb a feldúlt kis lelked nyugszik meg, hogy kiadhatod magadból a gőzt.

De jobban tennéd, kedves "eredményes oktatóvideós", ha inkább a teljesítményedre koncentrálnál, és kicsit nézz magadba, mielőtt másoknak oktalanul nekiesel.

Részemről lezárva, kedves hisztis kisbaba.

2016. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!