Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyamatosan azzal a problémáv...

Folyamatosan azzal a problémával küszködök hogy már vagy 5 féle AMD Radeon-Crimson illesztő programot kipróbáltam de egyik se akar működni az új R7 360-asomhoz. Melyik lenne a megfelelő a számára? Ti mit használtok?

Figyelt kérdés
4-5 naponta jelentkezik ez a probléma. Azt írja hogy az illesztőprogram vagy micsoda nem választolt aztán helyre állt. És ilyenkor mindig elmegy a kép és elkezd villogni a minitorom. Már mint a led lámpája. Csak azok írjanak akiknek ugyan ez a fajta videokártyájuk van. R7 360
2016. ápr. 7. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajna ez van. Ez az "advanced" a dologban. Minden amd kartya ezt csinalja. Az enyem peldaul 52 foknal (ami azert hamar megvan) irja ki hogy nem valaszol. Sajna ez van veluk. Ha van lehetoseged keress "zoldet", a "piros"-t már egy ideje gyengelkedik. A problema drivertol hardwertol fuggetlen van minden amd kartyan. En is probaltam mindent, de nem jo. Ahogy megoldhattam, hogy aldozatot hoztam. Orajelt kellett drasztikusan visszavenni hogy ne melegedjen (pedig 52fok akar jatek inditasakor is meglehet). Azert cserebe hogy hasznalhatatlanul lassu, nem dob ki. Mar gyujtok 970re azota.


Hosszu story az amd kínjai. Osszefoglalva az amd nem ert semmihez. Megvette az ati-t, nem tudja mit kezdjen. Nem tud ujjat kitalalni, meg a legujjabban is ugyanaz a fos regi chip van. Amit persze szarnak tulhajtanak meg a vramot nagyobbra cserelik. A story egy forumon kezdodott. Ahol rajott par okos hogy az illesztoprogram hiba tulzott overclock eredmenye. Amit persze a vasarloval nem kozolnek hogy mivel erik azt el amit megveszel.


Nekem van 2 amd meg egy ati kartyam. A 2 amd az szar. Az ati az jo. Ha azt overclockolom ugyanazt csinalja mint az amd. Ez is bizonyitek. Az nvidia ilyet nem csinál. Ők tisztességesek. Régebbi marka tobb tapasztalattal meg tobb esszel. Amiket meg irhatnak rola roszakat, azt csak az amd fanboyok hulyesege valosagalap nelkul.


Gondolom kapok ezert piros kezet... Mivel olyan jo megbizhatosagi szazalekot kapok azert mert sokan nem tudjak elfogadni hogy nem minden javithato. Ugyhogy ezert kerlek ne.

2016. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elég szomorú hogy pénzt ad ki az ember egy ilyen szar videókártyáért. Illetve nem szar mert nekem egy Gigabyte Radeon R7 360-asom van és nagyon jól teljesít de ez a probléma az illesztőprogrammal nagyon idegesítő tud lenni. Már napok óta nem játszok de ha csak úgy hagyom a monitort és nem csinálok a gépel semmit, akkor ugye elsötétül a monitor. De van hogy arra jövök be a szobába hogy elsötétült a képernyő ami még egészséges is de nem éled magához ....... Szóval hiába mozgatom meg az egeret vagy nyomok le egy gombot a klaviatúrán lófaszt se érek el vele. Újra kell indítanom a gépet ...... Hát ezért vettem meg ezt a videokártyát ? Kérdem én.
2016. ápr. 8. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!