Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt vele? Nem reagál...

Mi történt vele? Nem reagál semmire.

Figyelt kérdés
Sziasztok! sony xperia m2 aqua telefonom nem reagál semmire. Eddig egyszer sem volt baj ha vízbe tettem nagyon jól bírt mindent, de most valami történt vele. Szerintem a töltőnél befolyt a víz! Már rizsbe tettem, de most nem tudom ezután mit csináljak vele. Köszönöm előre is a válaszokat

2016. ápr. 15. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem "megfulladt". Sony telefont ne tegyel sose vizbe. A vizallosag csak reklam. Vizbe dobva tonkremennek. Szerviz vagy csere szukseges. Vagy csak varj par napot, hogy a viz tuti kiszaradjon. Utanna toltore teve bekapcsol? Ha nem akkor tenyleg el kell vinned.
2016. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sajna a vízállóság nem 100% -os,

inkább csepp állónak mondható, azaz kevésbé könnyen ázik be, de ha vízbe hagyod akkor bizony előbb-utóbb megadja magát.

Plusz ahogy zsebben kopik, úgy ez az ellenálló képessége is gyengül.

2016. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:
Erről már többször szó volt. Amit egyelőre tehetsz, csak annyi, hogy néhány napig nem buzerálod. Remélem, nem sokat próbálgattad, mert a bekapcsolás jó eséllyel zárlatot okoz, és hazavágja.
2016. ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) de bekapcsolt ma reggel de at vettem észre, hogy mintha vizes lenne a képernyő mögött
2016. ápr. 16. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!