Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van-e értelme Androidos...

Van-e értelme Androidos táblagép szoftverét Windowsra cserélni?

Figyelt kérdés

A következő linken olvastam:

[link]


Van egy Lenovo táblagépem, négymagos processzorral, 1Gb rammal. Nagyon idegesít, hogy állandóan frissíteni kell a szoftvereket rajta. Mikor a Chrome, mikor egyéb alapból benne levő idegesít, hogy frissíteni kell, mert anélkül nem működik. Mindjárt több időt vesz fel a folyamatos frissítgetés, mint a használat.


Szerintetek működne, ha az android mellé telepítenék egy win8.1-est?

És ha nem válik be, akkor tudnám-e törölni a windowst (az androidot azért meghagynám a biztonság kevéért)?


Előre is köszönöm a válaszokat!



#Windows #Android #táblagép #Android csese Windowsra
2016. ápr. 30. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyi értelme van mint egy döglött porcelánmacskának.

Azok a szoftverek amelyeknek annyira zavar a jelenlétük 10 mp alatt letilthatóak , vagy rootolt készüléken véglegesen el is távolíthatóak. A frissítés meg hát... minden normális os-t upgradelnek , még így sincs olyan sok frissítés , de egyébként azokat is lelehet tiltani , csak éppen nem érdemes.

2016. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ez azért kicsit sántít, hiszen hogyan működne egy ARM utasításkészletű processzoron a x86-os windows? Milyen meghajtóprogramok vezérelnék a beépített kütyüket (GPS, kamera, Wifi és egyéb szenzorok). Ahogy olvasom a hozzászólásokat nem nagyon láttam olyat, hogy jaj de jó, ez működik, hanem éppen ellenkezőleg, szívnak vele az emberek. A microsoft amúgy csinált ARM procira is oprendszert, ami hasonlított az asztali verzióhoz, de ahogy tudom az nem lett túl sikeres (Windows RT 8.1)...ráadásul csak előre telepített formában forgalmazták.

De ha a dolog össze is jönne akkor is nagyon lassú lenne gyakorlatban (utasításkészletek fordítása, az emuláció hamar betenne az amúgy sem éppen combos táblagépednek). Az androidos tábla nem(!) IBM kompatibilis számítógép!

2016. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!