Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A táblagépeknek (pl. Samsung...

A táblagépeknek (pl. Samsung Galaxy Tab, Apple iPad) mi az értelme?

Figyelt kérdés

Túl nagyok ahhoz, hogy telefonok legyenek, de nem olyan erősek és univerzálisak, mint egy laptop. Valakinek van itt ilyen gépe? És ha igen, akkor mire használja?


Mit tud egy tablet, amit egy okostelefon nem? Mitől praktikusabb egy tablet egy laptopnál?



2012. júl. 2. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisebb könnyebb, csak bevágod hátizsákba és kész. Net-ezni zenét hallgatni, filmet nézni tökéletes. Most is tabletről írok :-)
2012. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tehát egy okostelefon jó dolog ugye?

Egy tableten ugyanezt tudod csinálni, de sok dolgot jobb a nagy kijelzőn csinálni. Pl netezni, filmezni. Ezek még nem túl alkalmasak munkára, de ha csak tartalomfogyasztásra kell, akkor kényelmesebbb, mint egy laptop.

Hamarosan nekem is lesz.

2012. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mobilisabb egy laptopnál, filmezni tökéletes, kevésbé melegszik..
2012. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Feleannyiba került, mint a laptop, de sokkal hasznosabb otthon. Munkára persze nem lehet helyettesíteni a laptopot, de ha filmet, képeket nézek akkor az tebleten jobb. Meg ez a sok hasznos alkalmazás is nagy segítség, plusz ott vannak a jobbnál-jobb játékok is.


Először nem nagyon szerettem, meg mindig mondogattam, hogy "ez csak arra jó, hogy kenyeret vágjak rajta", de amióta van jól összebarátkoztam vele.

2012. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért kéne otthon egy tabletről pötyögni, vagy olyan kis képernyőn nézni filmeket, amikor otthonra tökéletesen megfelel egy asztali gép is? Hogy lehessen netezni WC-zés közbe is vagy mi?
2012. júl. 2. 23:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Otthon a tabletel le tudsz ülni bármelyik fotelodba, lefeküdni az ágyba, vagy kimenni a kertbe. De akkor a legjobb ha nem vagy otthon vagy épp utazol.
2012. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
NEM Videózásra és fotózásra valók az biztos! :D
2012. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
VISZONT digitális képkeretnek és képnézegetőnek is tökéletes! :D am én most adom el a iPad kettesemet és veszek belőle egy "Új" iPad-et! :)
2012. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!