Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a videoblo...

Hogyan kezdjek neki a videobloggerséghez?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Neki szeretnék állni videózni,ezen belül is inkább videóbloggerség felé szeretnék kanyarodni :) Hasonló,mint például : Videómánia,Unfield,Luckey,Viszkok Fruzsi,Followanna,stb. :)

Szóval a lényeg :

-Hogyan álljak neki ?

-Milyen eszközök szükségesek ehhez?(Videószerkesztpm van.)

Esetleg jöhetnek csatornanevek is :)

Lány vagyok,Petra névvel.



2016. máj. 8. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Muszáj?
2016. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami ertelmeset is fogsz csinalni vagy csak kell a hirnev?
2016. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:
Ha már Dancsót vetted előre, nyilván belőled sem hiányzik némi egészséges exhibicionizmus, tehát alkalmasint nem árt egy-két studiókellék, mint kamera, lámpák, smink, esetleg zöld háttér. Ezen kívül kell még egy sor olyan téma, amely valamilyen szempontból érdekes, izgalmas, élvezetes lehet a remélt százezres nyilvánosság számára, és legalább te magad meg vagy róla győződve, hogy ehhez méltón elő is tudod adni. Ezek után elkészíted a videókat, fölrakod mondjuk a YouTubera, aztán vagy bejön, vagy sem. Számomra örök rejtély, hogy miért tulajdonítotok akkora jelentőséget a csatornanévnek, még mielőtt bárhol, bármiféle értékelhető dolgot létrehoztatok volna. Ha hulladékot gyártasz, azt a legfrappánsabb név sem fogja lenyomni a közönség torkán, ha viszont megvan a kellő döge, akkor „Petra videói” névvel is legenda lehetsz. Amúgy meg ne mondd már, hogy a Videómánia cím egy akkora nagy, fergeteges ötlet, olyan kivédhetetlen hívószó, amely garantálja a milliós elismertséget. Eredeti tehetség, kellő intellektus, jó előadókészség és persze lankadatlan szorgalom adta meg ennek az önmagában nem túl nagyot villanó csatornanévnek a fényét.
2016. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Nem,nem muszáj.Azt hiszem,normális kérdést tettem fel,normális választ is vártam.Szerintem teljsen normális dolog ez,mi,fiatalok körében sokan kezdenek neki,én miért ne tehetném?Egy próbát megér.

2017. jan. 17. 20:52
 5/6 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:

Nem hiányzik a hírnév.Kezdetben nem is a "rajongók" miatt csinálnám.Hanem a saját jólétemre,ugyanis mindigis szerettem videót vágni,beszélni,és ez megfelelőnek tűnt..

2017. jan. 17. 20:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló,köszönöm szépen,ilyen választ vártam.Igazad van,minden téma kapcsán:)
2017. jan. 17. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!