Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a laptop-ommak?

Mi lehet a baja a laptop-ommak?

Figyelt kérdés

A gép típusa: Lenovo Yoga 500

Probléma: Amikor bejapcsolom a gépet, akkor sötét marad a képernyő.

Egyéb észrevételek:

A billentyűzet valószínűleg működik, mert ki-be tudom kapcsolni a világítását (Fn gomb + space billentyű). Ellenben viszont a Caps Lock és a Nom Lock nem működik (nem világít a jelző ledük, hiába nyomom meg őket).

A képernyő és a klaviatúra között valószínűleg van kapcsolat, mert amikor hátrahajtom tablet formába, akkor autómatikusan lekapcsol a billenytűzet, mint alapesetben is.


Már máskor is csinálta ezt, de akkor magától helyre jött úgy, hogy hagytam, több órát menni, aztán lekapcsoltam (főgomb), és elindítottam újra. Most is próbáltam, de nem sikerült.



2016. máj. 9. 09:15
 1/5 A kérdező kommentje:
4 hónapos a gép.
2016. máj. 9. 09:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Fn+F2 gombokkal nem kapcsolja be a képernyőt?


Közben olvasom a használatiját.

2016. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Kikapcsolt állapotban a bekapcsológomb melletti gombra hogyan reagál?

[link]

2016. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-asnak: Nem sajnos

4-esnek: Ugyanazt csinálja mint a főgomb, bekapcsolja a gépet, de nincs képernyő.

2016. máj. 9. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Akksi ki be?
2016. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!