Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tervezem az 1. macbookom...

Tervezem az 1. macbookom vasarlasat, az akcios Airt neztem 300-ert, de talaltam 1-2 eves retinas pro modelleket is hasonlo osszegert. Megeri hasznaltat venni? Milyen hibai lehetnek? Rossz forrasbol veszem ezeket is le lehet tiltani mint az iphonokat?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagoyn nem érik meg az árukat, vegyél rendes windowsosat. Ha a jó kijelző miatt gondoltad, a többi gyártó is képes rá, amire az apple.
2016. máj. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van windowsos. Nem arra van szuksegem.

Azok nem birjak ilyen jol az akksival, ha meg kozel azonos akkor ugyanennyibe kerul, szoval szoba se johet.

2016. máj. 12. 06:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Értem :)

Ismerősöm dolgozott nem is régen úgy, hogy apple és egyéb termékeket cserélgetett ki szervizben, hát azt mondja elég gyakran viszik oda, romlik nagyon. Én nem vennék emiatt használtat, mert ha garancia lejár, akkor tehetetlen leszel. Szóval ha veszel, akkor csak is újonnan tegyed :)

Akksikat meg vehetsz külön, úgy is nézd meg mert 15-20k egy darab. (csak megjegyzem, tudom hogy elég macerás pár óránként kikapcsolni a gépet, kicserélni aztán vissza, én se nagyon tenném :D :)

2016. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak nem kell a retinás kijelző az Air-t vedd. Nem sokkal gyengébb mint a pár éves Pro-k.
2016. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves #3 ! Elárulnád nekem, hogy hogyan lehet egy macbookban pár óránként akkumulátort cserélni? Az enyémben kicsit macerás lenne 10 csavart kicsavarozni.
2016. máj. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt a win-esre írtam :)
2016. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!