Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatnék meg minimum...

Kisvok kérdése:

Hogyan tanulhatnék meg minimum szinten angolul?

Figyelt kérdés
valaki valamilyen videóst vagy oldalt tudna ajánlani?

2016. máj. 12. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet meglepő lesz, de tankönyvből :D
2016. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdj el fordítani olyasmit ami érdekel és nem nehéz nyelvezetű. Pl egy romantikus képregényt/mangát. Abban egyszerű szövegek vannak, röviden, képekkel. Játékokból is lehet tanulni, főleg ha online és beszélni is muszáj angolokkal benne. Én így tanultam meg. Már középfokúm van belőle, pedig sose láttam tankönyvet, se angol tanárt.
2016. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az angol az amivel pont sokat kell foglalkozni, hogy jól megtanuld, de ez lehet szórakoztató is pl film sorozat nézés. A nyelvtani alapokat nincs mese meg kell tanulni. Nem kell mindent szuper részletesen, de érdemes tudni.


Youtube csatornából ezt ajánlom

https://www.youtube.com/channel/UC_OskgZBoS4dAnVUgJVexcw


Az elejétől kezdheted, a legelején ilyen betűk helyes kiejtésével kezdik, kicsit később az ázsiai lány már nagyon picit komolyabb szinten, pl mikor kell a és mior an -t rakni egy ige elé. Pl an apple, a candy... Elég egyszerű könnyű nyelvezettel beszél szerintem megérted. Hacsak nem vagy tényleg totál 0 szinten, akkor lehet nem.


Ajánlott még a duolingo, ami van PC re és telefonra is, ezzel szavakat jól tudsz tanulni meg kis mondatalkotás, kisz beszéd. Ami hasonló de jóval profibb az a Roesetta Stone. Ez csak számítógépre van és csak torrentről tudod beszerezni, vagy százezrekért megveszed. Nagyon profi program, és az valóban nulláról kezdi.


Pl ilyenekkel, hogy A fiú, A lány, A fiú fut, A lány fut, A nők esznek, A férfi olvas.... De marha jól tanít.

2016. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

biztos romantikus képregényt fog fordítani :DD

De amúgy igaza van, játékokból meg ilyen kis cuccokból könnyen lehet, én Speciel játékokból tanultam meg ahogy beszéltem velük. De ez azért egy hosszabb folyamat, nem 1-2 hónap alatt fogod azt a szintet elérni. Tankönyvből gyorsabb sokkal.

Meg emellett zenéket is fordítgathatsz, amiket hallgatsz és énekelni is szereted a fa alatt üldögélve pillangókat figyelve, miközben a felhők között áthullámzó napsugarak megvilágítják a fűszálak között rejlő kis hangyákat.

2016. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Evelin92 válasza:
felejtsd el akkor a magyar filmeket, sorozatokat, stb es mindent angolul. Probalj meg olyanokat, amibol nem azt tanulod, hogy bro, nigga, dude, what's up?, en egyebkent akit nezek, mert erdekel es rengeteget javult az angolom az Roman Arwood prankster, aki daily vlogokat csinal es szepen ejti ki a szavakat!
2016. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!