Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elromlott laptop-akkumulátort...

Elromlott laptop-akkumulátort hová kell vinni "kidobni"?

Figyelt kérdés
/Veszélyes hulladék, szóval a "kukába" szintű poénokat hagyjuk.../
2016. máj. 16. 18:24
 1/3 anonim válasza:

Nagyobb bevásárló központokban szoktam látni elromlott elemeknek kihelyezett gyűjtő helyet.

Visszont eléggé kicsi a nyílás rajta (szerintem) ,hogy beledobja az ember a laptop aksit.

Zárójelben megjegyezve nem értem ezt az egészet. A tévében sírnak a ,,politikusok" és minden nagyobb ember az ózon és a környezett szennyezés végett.

Erre itt van 10 millióból 1 ember aki próbálná óvni a környezetét ,hogy nem csak belebassza a kukába az aksit és az elemeket (ahogy sajnos az ember 99,9%-a teszi...).Hanem szeretne környezet tudatosan élni óvni a környezetét és a kormány erre nem biztosít lehetőséget! Csak a ceruza elemekre azt is csak elszórtan...

Ezeket az ,,elemes" kukákat egyébként nagyobb műszaki boltok környékén szoktam látni.

Talán egy próbát megér ,hogy ha a közelében jársz megkérdezed vagy felhívod pl a media marktot hátha tudnak valamit segíteni.

2016. máj. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Közben rágoogleztam találtam egy oldalt amit írtam de itt is csak a használt elemekkel foglalkoznak.

[link]

Rákerestem a használ akumlátor gyűjtőhelyekre is de csak kocsi aksiét találtam...

2016. máj. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha valamit sikerült kideríteni írd meg válaszban mert engem is érdekel.

Azért ez eléggé ,,vicces" dolog ,hogy van elemknek (ahova értelem szerűen az ember bedobja a telefon aksit is) kocsi aksiknak is de egyedül laptop aksinak nincs amivel nem tudsz mit kezdeni mert az elemesbe túlnagy ,hogy bedodb a cég aki pedig rossz kocsi aksikat szálítt el a laptop aksit meg lesz@rja.

2016. máj. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!