Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért engem akarnak kidobni...

Miért engem akarnak kidobni az oldalról a moderátorok?

Figyelt kérdés
felteszek 1 olyan kérdést hogy miért oltogatják azokat a fiatalokat akik szex témában kérdeznek?és akkor egy 25 éves "férfi" felrántja az agyam az offolásaival és akkor engem akarnak kidobni az oldalról mert elküldtem oda és nem őt mert offol,meg nem hogy segítene az embereknek oltogatja őket!na akkor hogy is van ez?!
2009. márc. 1. 21:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

eddig azt hittem ez az oldal arra van hogy segítsen az embereknek be kell látnom tévedtem!

köszönöm hogy eddig rendelkezésemre ált az oldal de többet nem kívánom igénybe venni és az ismerőseimnek sem ajánlanám jó szívvel már meg ne sértődjenek a moderátorok!

erre a kérdésemre még megnézem a válaszokat és vége!


Goodbye!

2009. márc. 1. 21:06
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

És akkor mindjárt látunk egy újabb szép törlést a modik részéről... :)


Egyébként honnan veszed, hogy a másikat nem figyelmeztették?

Amúgy meg ha trágár szavakkal illeted a kedves olvtársadat, akor ne lepődj meg. Inkább olvasd el a különböző szabályzókat, ami az oldalra vonatkozik, és tartsd be ezeket.

2009. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

De egyszerre volt. :)


Viszlát! :))

2009. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Pech. Ma Te voltál a leggyengébb láncszem. Amúgy bizonyos mértékig mindenki szokott offolni, csak végig kell olvasni a válaszokat. De ennek ellenére az offolás még nem feltétlenül káromkodás/trágár beszéd.
2009. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak köszönöm a második inkább....
2009. márc. 1. 21:27
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Na ezekrol a modikrol annyit, hogy nagyon/"de tényleg marrhára"/ értenek hozzá! Nem modiként torlik a dolgokat,meg tiltanak le másokat hanem a személyes ízlésuk alapján!
2009. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát szerintem vannak köztük jó fejek, és ha jól viszonyulsz hozzájuk akkor ők is normálisak :)
2009. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem akarunk kidobni az oldalról, csupán felszólítottunk trágárkodásmentes viselkedésre, illetve arra, hogy ha még nem múltál el 18 éves, akkor vedd figyelembe a szabályokat, és ne használd a felnőtteknek szóló kategóriát. Ha te ennél többet látsz az üzenetünk mögött, akkor tévedsz.
2009. márc. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Stílusodat elnézve túl sok mindenkinek nem fogsz hiányozni.

Viszlát!

2009. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Hát már bocsi de én olvastam a kérdésed és végig a veszekedésed a 25éves emberkével... Ez ha jól tudom tegnap vagy tegnapelőtt volt... Szerintem a figyelmeztetés jogos mert sértegetted trágár szavakat használtál stb amig ő próbálta minnél szebben lezárni már a vitázást! Bárki elolvassa biztosan nem fogja azt mondani, hogy igen igazad van! Neki volt egy véleménye és kinyilvánitotta ami téged nem jogosit fel arra, hogy kioktasd a tizenéves fejeddel, bár azt hiszem idősebben sem!

18L

2009. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!