Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptop márkát ajánljátok?

Melyik laptop márkát ajánljátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új gépet, de ötletem sincs, melyik márka közül válasszak. Mindegyikről olvasok jót és rosszat is, ki ezt, ki azt ajánlja, ki azt húzza le, ki azt, stb.

Eddig is elvoltam egy 5 éves HP géppel, P6100 procival, amire nekem kellett, azt bírta ez is, filmnézés, netezés... rendszeresen vittem tisztíttatni, mai napig rendesen működik, csak szeretnék végre egy új gépet.


Köszönöm a segítséget!


2016. máj. 24. 16:46
 1/3 V.Tina válasza:

Nekem Lenovo G500-as gépem van, tökéletesen működik 2 éve, én ezt a márkát ajánlom :)

Adatok: CPU: Intel 2020M 2.4G

RAM: 4G

HDD: 1TB

SSD: -- (mi raktunk bele Hyperx 120GB-os 2.5-ös

SSD-t)

LAN: 10M/100M

ODD: DVDRW

Display: 15.6" HD LED

Battery: 6 Cell

OS: DOS


Sajnos már nem emlékszem, mennyibe fájt, de ha ezzel párhuzamosan bátyámnak is összevásároltunk egy majd' 200.000-es gépet, nem lehet olyan megfizethetetlen egy átlagember számára :)

2016. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kb. mindegy. Ha továbbra is ilyen dolgokra használod, akkor nem lesz megerőltetve a gép, menj el egy pl. media marktba, tapizd össze, hogy neked melyik tetszik és válaszd azt. A lenovonak elég gagyi itthon még a garanciáztatása, a többivel tudtommal nincs ilyen gond, uh ha ez megrémít kizárhatod (bár nekik van szerintem a legjobb ár-érték arányú gépeik).
2016. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Laptopnál olyat, hogy márka nem szabad csinálni. Mindegyik gyártónak vannak hulladék gépei és mindegyiknek van több vagy kevesebb jó gépe. Konkrét gépet kell neked ajánlani az adott igényekhez az adott árkategóriában.
2016. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!