Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A PayPal biztonságos?

A PayPal biztonságos?

Figyelt kérdés
A PayPal-nál meg kell adni a bankkártyaszámot. De nem fogják leszívni a teljes tartalmát?

2016. máj. 26. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
De lefogja. Ez egy csaló oldal, azért használja több millió ember hogy leszívják tőlük a pénzt.
2016. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen biztonságos. Nyugodtan használhatod.


Ha nagyon félsz, hogy többlet pénzt szedd le a bankkártyádról, akkor párosítsál a saját bankkártyádhoz webkártyát, és azt add meg a paypalnek hozzáférésként. Így védve lesz az eredeti számládon lévő pénz.


Ha valami gubanc lenne, akkor is csak azt az összeget veszted el, amit a webkártyádon használsz, de erre nagyon minimális az esély.

2016. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hominida ***** válasza:
#1, a PayPal az én számlámról vett le olyan pénzt, amit nem akartam volna kifizetni, és csak utólag szereztem róla tudomást. Ez nem kalózkodás volt, hanem egy weboldal bemutatott nekik egy olyan engedélyt tőlem, amely szerint ők havonta automatikusan jogosultak egy díjra, a PayPal pedig ezt csak átutalta nekik. A módszerben van hézag, nem a biztonságban. Nem volt nagy összeg, de a dolog elgondolkoztatott.
2016. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!