Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a gépemnek?

Mi a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés

Már sok dolgot próbáltunk, de mindig ugyan az történt. A hiba az, hogy becsíkozza a képernyőt, és beakad a hang. Ám van, hogy szimplán kékhalált kapok. Eddigi hibák:

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Ezeket mivel javíthatnám meg? Próbáltam már tápegységet cserélni. A régit lecseréltem egy Superflower Silver Green 500W-ra. Nem javult meg. Új videókártyát vettem. (használtan.) Egy Radeon HD 7770 Series 1GB 128b-t. Vettem egy Artic Alpine 11 Pro hűtőt, bár arról a gyári pasztát nem szedtem le. Mi lehet akkor a baj?



2016. jún. 4. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj RAM-modulokat cserélni - kivenni egyet pl., ha egynél több van és úgy tesztelni. Itt volt ilyenre példa -> [link]
2016. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagyis próbáljam úgy futtatni, hogy egyet-egyet kiveszek, hátha az a gond?
2016. jún. 4. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan
2016. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sajna énis találkoztam már ilyennel fél óra után kékhalál vagy annyi se.. ram modul kuka
2016. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült! Hálásan köszönöm a segítséget!!!!!! :)
2016. jún. 10. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!