Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mindegy milyen powerbank-ot...

Mindegy milyen powerbank-ot használok? (iPhone)

Figyelt kérdés

Ezt néztem ki: [link]

Itt nincs olyan, mint pl. az utángyártott töltőfej, hogy károsítja az akkut vagy a telefont? Kifejezetten iPhone 6S-ről van szó. Azt nem értem, hogy a kapacitáshoz képes, hogy lehet ilyen olcsó. Ha prémiumabb eszközök 2500-4000 mAh-nál már többszörös áron vannak.



2016. jún. 9. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez ugyan azt csinálja mint a töltő 5V egyenáramot állít elő. Nem egy nagy dolog megcsinálni. Csak itt épp akkumulátorból. Csak az ótvar töltők veszélyesek, ez normálisabb powerbank semmiképp. Azért olcsó valószínű mert fizikailag viszonylag nagyobb méretű így olcsóbb kisebb kapacitású cellákat használva de többet használva ugyan azt elérik mint egy kisebb példány.
2016. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ankert keress amazonon. Az legjobbak, és az áruk is rendben van.
2016. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én mi powerbankot használok (16000mAhst) amit írnak róla az igaz (10000mAh minimum lead belőle a telfonodba szóval az én 2000mAh s aksimat 5 ször feltölti) az első feltöltés talán lassabb mint a többi 0%ról 100%ra fel lehet tölteni (a pbankot) 30óra alatt és 2 usb je van és csak kicsit tölt lassabban ha egyszerre 2 telót tölt. Már 4 hónapja használom aktívan (szinte csak ezzel töltök és napi 100-150% ot) és nem romlott a minősége.
2017. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!