Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kicsi okostelefont szeretnék....

Kicsi okostelefont szeretnék. Max mérete mint a Sony Xperia mini. Léteznek ilyenek mai kiadásban?

Figyelt kérdés
Árukeresőn néztem, és ott csak a képernyő mérete alapján tudok keresni, nekem meg a külső méret számít. Ettől függetlenül az alapján keresgéltem, de nem találtam kicsit. Számít az is, hogy márkás legyen és ne legyen gagyisítva (pl nyugdíjasoknak fejlesztett). Létezik, tudtok ilyenről?
2016. jún. 13. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Xperia Mini? Akkorát sosem gyártott senki más. Mára meg végképp kivesztek a kis mobilok. iPhone SE méret alatt nem találsz használható okostelefont. :(
2016. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!