Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Teljesen tanácstalan vagyok!...

Teljesen tanácstalan vagyok! Laptopot szeretnék vásárolni de nem tudom milyet vegyek! Valaki tud segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem szeretnék egy erőgépet, jobban csak tanulásra, filmnézésre és youtube-ozasra szeretném használni! Max. 95 ezrem van rá, valaki segítsen hogy milyen márkát vegyek, mit tud ajánlani! Előre is köszönöm!

2016. júl. 17. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem lesz erőgép, ennyiért nagyon alap gépet fogsz kapni.


Márpedig youtube-hoz nem ért egy normálisabb videókártya mint az alapszintű integráltak.


Toshiba elég megbízható márka, bár mostanában én nem láttam a jobb gépeik között jót.

A reklámújságok címlapjára kitett notebookakkal óvatosan bánj. Azoktól akarnak a leginkább megszabadulni. :)

2016. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

menj fel a mediamarkt oldalára vagy az extreme digitalra és nézegess mik vannak. azért akadnak 95 alatt is, pl ez, elég jónak tünik, célnak megfelel:


[link]


[link]


[link]

2016. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!