Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Etetőrakétázáshoz szeretnék...

Etetőrakétázáshoz szeretnék horgászbotot (spod botot) vásárolni, de tanácstalan vagyok, még nem volt soha ilyen karakterisztikájú botom. Tudnátok ajánlani ilyen típusú botokat?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy 3,6 méteres legyen, mert a nagyobb nem fér el. Eddig ezeket nézegettem: Spro royality spod, Carp expert Spod, Kkarp fusion spod, Carp zoom spod, Nevis legacy Spod, Shimano alivio spod, illetve a Prologic spodja. Tapasztalatok, vélemények is érdekelnek.

Másodsorban azt kérdezném, hogy milyen zsinórt használjak a bothoz? Fonottat, vagy monofilt fonott dobóelőkével?



2015. okt. 25. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Lényegében kb bármilyen bojlis bot megfogja tenni,a zsinór részlet és pénztárca kérdése.
2015. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bevallom, egy kicsit cizelláltabb válaszra számítottam, de köszönöm.
2015. okt. 25. 18:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!