Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8.1 rendszerű gépemen...

Windows 8.1 rendszerű gépemen be/kikapcsolási problémára valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés

Egyik nap -> nemment a leállítás gombbal a kikapcsolás, beírtam cmd-be hogy -shutdown aztán kikapcsolt.

Következő nap már így sem akart kikapcsolni, hát hosszan megnyomtam a bekapcsológombot és kikapcsolt.

Reggel már nem akart bekapcsolni, kb. 50x megpróbáltam aztán 2 órán keresztül ment az Automatikus javítás, aztán bekapcsolt és minden normálisan futott.

Kikapcsoltam (a főgombbal újra), következő nap megint nem tudtam bekapcsolni ...

Valaki tud valamit?



2016. júl. 25. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Újrahúzás, nem kérdés, szerintem. Aztán meglátod.
2016. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mielőtt újra telepítenéd, ennek nézz utána:

„A Windows 8 rendszert futtató számítógép nem áll le, miután a „Leállítás” lehetőségre kattint. Hogyan oldható meg ez a probléma?

Lehetséges, hogy módosítania kell a rendszer beállításait a rendszer teljes leállításához. Kövesse az alábbi lépéseket:

1. Kattintson a jobb gombbal az üres területre, majd kattintson a „Minden alkalmazás” lehetőségre. Ezután nyissa meg a Vezérlőpultot a Start menüből.

2. Kattintson a „Rendszer és biztonság” elemre a Vezérlőpult menüjében.

3. Az „Energiagazdálkodási lehetőségek” területen kattintson „A be- és kikapcsoló gombok működésének módosítása” lehetőségre.

4. Törölje a „Gyors rendszerindítás bekapcsolása (ajánlott)” jelölőnégyzet jelölését.

5. Kattintson a Módosítások mentése lehetőségre."

[link]

2016. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!