Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hardveraprón lehet utánvételle...

Hardveraprón lehet utánvétellel fizetni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az eladó hajlandó úgy adni, igen.
2016. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

A hardveraprón apróhirdetések vannak, tehát csak az eladótól függ, hogy milyen fizetési módokat fogad el. Kérdezd meg a hirdetőt!

Amúgy legtöbben a személyes átvételt preferálják.

2016. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és az utánvétel drágább lenne mintha előreutalnák és úgy postáznák? ....és ha drágább mennyivel?
2016. aug. 13. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden az eladótól függ, ahogy írták ezek többnyire apróhirdetések magánszemélyektől. Ezekben az esetekben fontos tényező a bizalom, hiszen az eladó vagy a vásárló is lehet csaló, ezért a személyes átvétel a legbiztosabb megoldás (főleg ha van próba lehetőség is). Én csak egyszer vettem használt procit, de azt előttem megnézhettem, kipróbálhattam, majd kifizettem és vittem is. Én legtöbbször videokártyákat adtam el, azokat személyesen vették át (kipróbáláshoz senki sem ragaszkodott), de korrekt áron hibátlan termékeket adtam el, így utólagos kellemetlenség sem ért szerencsére egyik esetben sem. Szóval ott megegyezel az eladóval, beszéltek telefonon is akár és próbáltok megállapodni. Véleményem szerint az eladók többsége nem fog belemenni az utánvételbe...esetleg ha szerencséd van, akkor házhoz viszi valaki (ha nem lakik messze) és úgy ütitek nyélbe az üzletet.
2016. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár...nem vagyok otthon a postacsomag küldésben, de mintha lenne utánvételi lehetőség (kifizeted a postásnak a tulaj meg majd megkapja az összeget). Ennek biztosan van egy postai díja, amit minden bizonnyal felszámol az eladó. Nézz utánai a postai szolgáltatások díjainak és beszéld meg az eladóval!
2016. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy irtó messze vannak az eladók tőlem és nincs lehetőségem személyes átvételre az átutalástól meg félek :/...de köszi a válaszokat :)
2016. aug. 13. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!