Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy Jussak feljebb CSGO-ban...

Hogy Jussak feljebb CSGO-ban Jelenleg Silver Elite Master rankban szemvedek és nagyon szeretnek feljutni gold Novaba. De sajnos nem dob fel. Mit tegyek hogy jobb legyek?

Figyelt kérdés
Barmilyen tippet elfogadok..Nagyobb eselyem lenne ugyhogy hogyha nagyobb rankuak ellen jatszanak?vagy menjek ra az5 gyozelemre sorba?

2016. aug. 15. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

az emberek ritkán szemvednek, a szenvedés gyakoribb. az ékezeteket meg sem említem



gyakorlás


gyakorlás


gyakorlás


gyakorlás


ez az egyetlen módja. talán ha csapatban játszol több esélyed van. (úgy értem hasonló rangúakkal, nem boostra gondoltam)

2016. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Értsétek már meg: ha nem tudsz feljebb jutni, az azért van, mert nem játszol elég jól. Mindenki azt hiszi, hogy ő sokkal jobban játszik, neki már rég az XY rang dukálna, de higgyétek el, hogy nem, a rendszer jobban tudja.
2016. aug. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En meg ertem a valaszokat hogy azon a szinten van de ha silver elit masterbe full elso vagyok akkor gondolom egy nova 1be is megalnam a helyem meg ha minden meccsen 3.dik 4dik is vagyok
2016. aug. 16. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!