Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miféle viselkedés ez? Sajnos...

Miféle viselkedés ez? Sajnos már nem az első eset! Hol van a kulturált modor? Miért még nekik áll feljebb?

Figyelt kérdés

Sajnos már a második eset az életemben!

5 éve kiderült az akkori pasiról, akivel megismerkedtem, hogy nője(i) vannak mellettem. Már korábbról megvoltak, hogy velem megismerkedett. Amikor szóvá tettem ezt, rendkívül alpári stílusban lekezelően válaszolt, holott ezt nem érdemeltem meg!

Nemrég kiderült másik ugyanilyen eset: a pasasnak van barátnője, először azt mondta, leépíti, ha köztünk több lesz csak haverságnál. Nem tette meg, de közben nem hagy békén és fogdos, molesztál. Amikor ez ellen tiltakozom, szintén rendkívül alpári stílusban beszél és levelez velem, ugyanakkor féltékeny is rám. Szidja az anyámat, k-nak nevez, mert nemhogy nem fekszek le vele, de még nem is engedem meg, hogy fogdosson, hiszen ott a barátnője!


2010. szept. 20. 10:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

érdekes történet..Én velem még nem beszéltek így..Bár nem is engedném,mert akkor olyan stílusban adnám vissza,hogy egy életre megemlegetné..

De kezdem hinni azt amit egyszer valaki ide leírt..

2vannak nők akik vonzzák az olyan férfiakat akik verik vagy csúnyán beszélnek vele.Vonzzák az olyan férfiakat akik nem adják meg a kellő tiszteletet"

Hogy ez miért van? Nem tudom..De én még nem találkoztam ilyen férfival..

38/N

2010. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem járok nagyobb társaságba, de ezek után még ennyire sem fogok. Rendkívül felháborít az ilyen viselkedés. Az is tapasztalatom, hogy a külföldi férfiak nemhogy így nem, de még ettől "light-osabb" alpári stílust sem engednek meg maguknak!
2010. szept. 20. 11:21
 3/19 A kérdező kommentje:

Miért vonzom be az ilyeneket?

Én kulturált módon tisztelettudóan viselkedek mindenkivel. Nehezen hoznak ki a nyugalmamból.

Alapelvem, hogy a párkapcsolat = egy nő és egy férfi.

Mindenesetre én az ilyen alpári durva viselkedésű egyéneket azonnali hatállyal likvidálnám, hiszen a gyomot is irtani kell a kertekben!

A rendőrséget pedig nem fogok kihagyni, feljelentést teszek becsületsértés és molesztálás címen.

2010. szept. 20. 11:24
 4/19 anonim ***** válasza:
Egyelőre hagyd, hogy a barátnőjük intézze el őket.
2010. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

" Az is tapasztalatom, hogy a külföldi férfiak nemhogy így nem, de még ettől "light-osabb" alpári stílust sem engednek meg maguknak!"

ne ebben kedves nagyon tévedsz!

Hallottam már angol férfit az utcán úgy ordibálni,és káromkodni a feleségével,hogy a rendőröknek kellett rendet rakni..A barátomnak angol pasasa van,és sokszor csak úgy társaságban is olyan stílusban beszél,hogy égnek a áll a szőr a hátamon..Ők sem különbek,csak hát nem köztük élünk..

Egyébként igazat adok az első írónak.Valamiért vonzod őket..Amikor így beszélnek veled akkor miért nem válaszolsz hasonló stílusban vissza? Miért nem állsz a sarkadra,és felvilágosítod az ilyen alakokat,hogy nem szarból rángattak ki,hogy így dumáljanak??

Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.

2010. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Ezek a férfiak,baromi magas lovon ülnek,azt hiszik nekik mindenkinél mindent lehet!

Én is férfi vagyok,és nem értem azt hogy valakiben miért nincs meg legalább a tisztet a másik felé!Egy nő irányában meg pláne!

Én kérek elnézést!

2010. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én 163 cm magas és 60 kg-os nő vagyok. Aki engem molesztál, 140 kg-os, 190 cm-es férfi. Van egy barátnője. Legutóbb birkóztam vele és szokásomtól eltérően kiabáltam vele. Végső megoldásként egy barna öves önvédelmi sportot űző ismerőssel fenyegettettem meg, erre jöttek a tulajdonképpen alpári stílusú reakciók, ami az anyám szidásától kezdve az én leK-zásomig terjedt. A rendőrséghez fordulok, mert ilyet végképp nem hagyok szó nélkül!
2010. szept. 20. 11:51
 8/19 A kérdező kommentje:
11:48! Köszönöm és érdekes, hogy ilyen férfiak hol vannak a környezetemben?
2010. szept. 20. 11:53
 9/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok..

Nem sértésként írtam amit írtam.Remélem nem annak vetted.

Én is 160cm és 62 kg vagyok..A párom közel 110kg,és bizony jóval erősebb mint én,de ha így beszélne velem akkor lenne olyan éles a nyelvem,hogy az erejével semmit nem ér..Hál istenek az én párom istenit,és számára én vagyok az istennő..Valószínű,hogy testi vitába nem keverednék ,mert fölényben van,de lehet szavakkal is "harcolni"

Azt,hogy karatemesterekkel dobálózol,és azokat hozott szóba,ez tényleg butaság..Ez csak olaj a tűzre,mert tudják,hogy csak szöveg! A rendőrséggel jönni is butaság,mert (bocsi,hogy ezt mondom) de a leghülyébb is tudja,hogy a zsaruk semmit nem tudnak csinálni..És azért mert ő alpári módon beszél veled,még egy rendőr sem fog a segítségedre menni..

Neked magadnak kell változnod!

Neked kell egy kicsit harciasabbnak lenned!

Ha az illető alpári veled akkor legyél te is az! Ha fenyeget akkor nevezd szánalmasnak..Ha ne adj isten megüt akkor legyél nyugodt,és szép halkan mond meg neki,hogy most el kell menned az orvoshoz látleletet venni(persze el is kell,mert ettől félnek ám..a következményektől)

vagy legyél te is ilyen harcias és menj neki te is..

De ha csak hüppögsz,és eltűrőd addig mindig lesz egy férfi aki így fog bánni veled!

Legyen benned valami+ amitől megérzik a férfiak,hogy veled nem lehet így szórakozni..Hidd el,egy kis gyakorlás,és hamar tudni fogod kezelni ezeket is..

38/N

2010. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem használt semmi, nevezetesen a sokszori kérésem, hogy ne érjen hozzám. A barátnőjével foglalkozzon, ne velem. Ne csöngessen az ajtómon, ne dörömböljön, mert úgysem nyitom ki. Ha csöndben, ha kiabálva mondtam, hogy hagyjon békén, semmi. Mint aki totál süket. Mivel belefáradtam a hiábavaló drasztikus és nyugodt hangnemű kéréseim hiábavaló hangoztatásaiba, kénytelen voltam az önvédelmis ismerősömhöz fordulni, aki nem veri ugyan meg, de végre "meghallatja vele" azt, amit már sokszor kértem és kérek! A rendőrséget alapból ő hozta fel, mert megfenyegetettettem az önvédelmissel. Így aztán nekem is alapból van okom, nem kevés, hogy szintén a rendőrséget hozzam fel.
2010. szept. 20. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!