Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A kijelölt lemez MBR partíciós...

A kijelölt lemez MBR partíciós táblát tartalmaz, az EFI alapú rendszerekben a Windows csak a GPT lemezekre telepíthető, segítség?

Figyelt kérdés

tehát a kérdés az,hogy ez a HDD két részre van partícionálva,a másik partíció tele van olyan adatokkal amiket nem szeretnék elveszteni

.van rá lehetőség,hogy az adatok elvesztése nélkül sikerül ujratelepitenem azt a partíciót amit próbáltam?illetve leirtam..

egy kis magyarázat hátha félreérthetoen írtam..tehát van egy 85 GB partíció,ezen volt a rendszer csak leformaztam és erre szeretnék telepíteni illetve van egy másik partíció amin 900 GB bol 400 GB szabad,na ezt szeretném teljes egészében megmenteni..tud valaki segíteni?



2016. aug. 24. 04:14
 1/6 lali51 ***** válasza:
Biosban legacy-t állítsd enabled-re secure boot-ot disabledre, ha a telepítő eszköz jól van elkészítve jó lessz.
2016. aug. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
melyik az a legacy?
2016. aug. 24. 14:40
 3/6 lali51 ***** válasza:
Bios boot-ról tegyél fel egy képet.
2016. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lali51 ***** válasza:
Alaplapod pontos tipusa?
2016. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsi,hogy nem válaszoltam,de sikerült..hajnalban próbálkoztam vele valószínűleg akkor már túl álmos voltam hozzá hogy észrevegyem csak a boot menüben kellett kiválasztani a boot eszközöknél hogy ugyanaz a pendrive hogyan bootoljon..sima volt és UEFI ,nos reggel az UEFI-re váltottam azért nem ment,délután viszont észre vettem már a másikat is (nem tudom,h ti is arra gondoltatok-e) szóval sikerült! köszi szépen..

nem akarok offolni a saját kérdésem alatt,de tudtok egy használható kms-t vagy mctoolkitet küldeni ami ténylegesen aktiválja a Windows 10 pro-t?egyelőre nem nagyon sikerül

2016. aug. 24. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!