Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek ami...

LG GD 880 kérdése:

Milyen laptopot vegyek ami gyors, nagyobb játékokat is visz, nem fagy le, az ára 100. 000 körül van vagy max 150. 000 forint. Annyira a laptopokhoz nem értek ezért nem tudom mi számít jónak így árat tulajdonságokat írjatok amik úgy jó laptopok? .

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

msi rog predator w/ pci-e ssd

kétszer ennyiért már találsz.

2016. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ilyen nincs... Egy 100 ezres is lehet gyors, SSD-vel, Windows 10-el es ha nem fut semmi a hatterben...

Ami viszi a nagyobb jatekokat az 300k-nal kezdodik...

2016. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis nekem már annyi is elég lenne ha nem fagyna le,rendesen működne.Mert nekem a laptopom ami van az egy Samsung Series 3 300E és le szokott fagyni,meg szokott bolondulni és ezért kellene egy rendes ami nem fagy le,stb.
2016. aug. 26. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Mitol fagy le??? A hatterben fut egy 4k-s video, mikozben PhotoShop-on kepet szerkesztesz vagy sima facebook-ozastol?

Egyik sem fagy le ha a megfelelo, olyan programokat futtatsz rajta amiket elbir.

Tehat ha netezesre kell akkor jo egy 100-13k-s ha meg jatekra akkor 250k felett.

2016. aug. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért kell laptop? Annyit hurcibálod?


Sokkal olcsóbban kihoznál egy erősebb gépet desktopnak.

2016. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!