Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek van jövője a PC-s...

Szerintetek van jövője a PC-s játékiparnak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Mé ne lenne?
2010. ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne!

Az informatika fejlődésének ez az alapja.

2010. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

aha :D

sok helyen olvasom h a PC-nek vége és a konzol fogja

átvenni az uralmat a játékiparban. és én csak reménykedek

h nem. :)

2010. ápr. 21. 16:44
 4/10 anonim ***** válasza:

A konzolok soha az életben nem fogják átvenni az uralmat. ;)


A játékok többségével élvezetesebb PC-n játszani, márcsak az irányítás miatt is (lásd FPS-ek, RTS-ek).

2010. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

na ez az amivel teljesen egyetértek.

én nagy TPS/FPS-s vagyok és csak az egér+bill-t

vagyok képes használni és ha adnának egy X360-t vagy egy

PS3-t akkor sem érnék hozzá. hányingerem van ettől a

húzd a kart és megy a célkereszt cucctól. sokkal több idő

megfordulni, célozni és stb... nem is tudom h régen h

tudtam PS2-n CoD2 Big Red One-ozni.

2010. ápr. 21. 16:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez a kontrolleres célzás, utálom ezt a "még nem jó, már nem jó" célzást, szerintem élvezhetetlen a játék, minden bizonnyal a PC-s játékiparnak korán sincs vége, hiszen akárhogy nézzük, a konzol egy rettenetesen lebutított számítógép, újat csak számítógépen lehet alkotni, ők se Xboxon programoznak hidd el :)
2010. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból lehetséges, hogy nagyobbak az eladások konzolokra.

Eleve általában azért vesz az ember konzolt, mert nem ért a számítógéphez, csak játszani akar.

Az ilyen ember meg kevésbé fog tört játékokkal ingyen játszani.*rvára lesz*rják a játékfejlesztők. Ha ők konzolon többet keresnek, akkor sokkal inkább fognak oda játékot fejleszteni.

2010. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

ha exkluzív játékokra gondolsz, akkor egyértelműen nincs.

elég csak a crytech példáját felhozni.

2010. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

a crytek ponthogy csak PCre adta ki a Crysist és a hírek szerint a Crysis 2 is jóval szebb lesz PC-n mint bármelyik konzolon (gamestar.hu-t olvasgatva).

most csak a Ubisoft "halálától" félek. ugyanis most olvasom h feltörték a DRM-t, és a kommentek között azért vannak olyanok h inkább le fogja sz@rni a Ubisoft a PC-t mert ugyis csak warez verziót fognak használni... és hát h őszinte legyek, eléggé szeretem a ubisoftos játékokat... ubisoft játékot még az életben nem töltöttem le, megérdemlik azt, hogyha valami kell, akkor megvegyem eredetiben. =/ csak hát így nem tudom h mi lesz... szeretnék majd újítani a gépemen, csak lehet h nem érné meg... pont ezért... mert egyre kevesebb játék lesz... és azért sztem egy jó gépből sokkal többet ki lehet hozni mint egy konzolból. pl DX11... bár igen, huzni kell mindig, de azért jo érzés mikor beteszed az uj hardvert és a régit meg hagyod szépen a polcodon porosodni. minden reggel szivesen elfogadnám látványnak... és esetleg a régieket meg el lehet adni... vagy csak ajándékozni, annak akinek rosszabb van... =/

2010. ápr. 22. 15:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne?Egyébként én már azt szeretném,ha csak laptopok lennének,nem asztali gépek!
2013. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!