Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ugye vannak a windows hibajelz...

Ugye vannak a windows hibajelzések. Van az, hogy folyamatos sípolás ami lehet memória vagy videókártya hiba. Nekem valószinű videókártyahiba?

Figyelt kérdés
Akkor van ez amikor le akarom tölteni a SC2 WoT-ot CD-ről. Arra gondolok azért lehet mert nincs a gépemben ( jelenleg ) videókártyaés a gépigényéhez kell. DE én leakarnám tölteni hogy majd az új gépnél ne kelljen ezzel foglalkozni mert nekem elég lassú a netem.

#Windows hibaüzenet #videókártya. StarCraft 2
2016. szept. 1. 14:56
 1/5 Szirty ***** válasza:

Szerintem a kérdésedben több olyan dolog keveredik, amiknek semmi köze egymáshoz.


1. A Windows nem jelez így sípolással hibát amennyire tudom. Ez a BIOS post hibajelzésekre jellemző, amik a gép indításánál történnek.


2. Egy program gépigényének nincs köze a letöltéskori körülményekhez.


Ezeket az ellentmondásokat valahogy fel kellene oldanod ahhoz hogy a kérdés értelmezhető és megválaszolható legyen.

2016. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ammikor letöltök sípol a gép. Tegnap már akkor is sípolt amikor cs 1.6oztam meg akkor is amikor san andreasoztam. De amikor elkezdtem írni a választ, akkor is.
2016. szept. 2. 13:52
 3/5 Szirty ***** válasza:

Akkor valószínűleg HW riasztás van.

Túlmelegedett, esetleg nem működik valamelyik ventilátor.

2016. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha köszi! 2 ventilátorom van, tápegységen lévő, és a processzor hűtő. De akkor miért csak akkor csinálja amikor letöltök? Valószínű akkor túlmelegedett.
2016. szept. 3. 14:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Levettem a gép oldalát, és most amikor pigyegett megnéztem, a chipset olyan meleg hogy éget. De most nem sípolt, csak pittyegett.
2016. szept. 3. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!