Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy asztali gépen új op....

Ha egy asztali gépen új op. Rendszer van (win.7) nyomtatót telepítek rá (hp, zsír új) minden frankón működik, de ha kikapcs a gépet majd újra be akkor már nem jó mintha elfelejtené ez miért van? Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Ha újra elindítom a nyomtatási várólista folyamatot(felügyeleti eszközök/szolgáltatások/nyomtatási várólista (spooler)) akkor működik, de ha kikapcs a gépet és újra be akkor már ismét nem jó ez miért lehet?
2010. ápr. 23. 13:42
 1/4 A kérdező kommentje:
A problémámhoz kapcsolódóan még annyit, hogy más gépeken a nyomtató hibátlanul működik, csak annál az asztalinál áll fent ez, nem mellesleg a gép is nemrégiben lett felújítva hivatalos szervízben, úgyhogy elméletileg minden adott dolog jó. És mégis ha kikapcsolom a gépet majd újra be, akkor mintha eltűnne a feltelepített nyomtató, de ha bekapcsolom újra a nyomtatási várólosta folyamatot (spooler) akkor ismét működik. Tehát ezt a beállítást felejti el amikor ki/be a gépet. Régóta keresem a megoldást de ez már megfogott teljesen. Mitől felejtheti el? nem értem...
2010. ápr. 23. 13:47
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem vedd le a szoftvert és hagyd hogy a win7 ismerje fel
2010. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen igaza lehet az előzőnek de telepítetted a drivert? Nyomtatás előtt bekapcsoltad a nyomtatót? Mert sajnos én is tapasztaltam,ha a lapból nincs bekapcsolva a nyomtatóm(EPSON) elég nehezen reagál a W7-t.
2010. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy bekapcsoltam. :) Próbáltam úgy is hogy a win ismerje fel magának meg persze fel is telepítettem a divert, amikor feltelepül nincs is semmi probléma, akkor hibátlanul működik. De ha kikapcsolom a gépet majd újra be, akkor már nem működik, a nyomtatási várólista folyamatot kikapcsolja és úgy érzékeli h nincs nyomtató. Amint ezt újra bekapcsolom, akkor működik. A problémám tehát az, hogy amikor leáll a gép, mintha elfelejtené amit csináltam és csinálhatom ismét. Az is nagyon érdekes, hogy a nyomtatási várólista folyamatnak alapból bekapcsolt állapotban kellene lennie és csak azon a gépen van kikapcsolva, akárhányszor akármilyen rendszert telepítek rá, mauálisan be kell kapcsolnom. Szinte új gép, új op. rendszer, új nyomtató. Kééssz...:D
2010. ápr. 23. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!