Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ne nézzetek hülyének de win...

Ne nézzetek hülyének de win storebol lehetséges hitelkártya nélkül játékot vásárolni? Vágom hogy paypal-alon keresztül is lehet vásárolni de ahhoz is kell tudtommal hitelkártya. Szeretném előrendelni a fhz 3 at de nemtudom. :/

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hitelkártya kell hozzá, hanem netes vásárlásra is alkalmas bankkártya(igen, a kettő távolról sem ugyanaz). Minden netes vásárláshoz kell kártya valamilyen módon(hacsak nem árulnak az adott webshophoz boltban megvásárolható feltöltőkártyát - pl steamhez van ilyen, másról nem tudok). Viszont jó hír, hogy talán 14 éves kor felett már nyithatsz számlát, ahhoz kérhetsz kártyát, és ha jól sejtem van olyan csomag ami teljesen ingyenes.
2016. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi.Am 20 vagyok..:)

Van bankártyám az otp-nél...

Hogyérted hogy netes vásárlásra alkalmas kártya? Lehet olyat külön igényelni?

2016. szept. 23. 19:33
 3/5 lali51 ***** válasza:
Igen a bankban igényelni kell egy virtuális kártyát,és arra mindig csak annyit töltesz fel amennyiért vásárolni szeretnél.
2016. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszia segitséget :) Benézek majd a bankba és megérdeklődöm mert, szerintem nemkértem ilyen opciot mikor igényeltem a kártyát.Am te már vásároltál igy win storebol valamit vagycsak általánosságban mondtad?
2016. szept. 23. 19:45
 5/5 lali51 ***** válasza:
Én interneten lottóztam ott használtam.
2016. szept. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!