Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot válasszak?

Milyen laptopot válasszak?

Figyelt kérdés

Nagypapámnak lenne szüksége egy laptopra, a feltételek a következőek lennének

legalább 1TB vinyó, és egy dvd író és ez 120ért.

Lényegében ennyi nem kell neki semmi erőteljesre fényképeket tárol rajta kiírja őket dvd-re nézegeti a fényképeket és néha memóriakártyát és dug bele.

Ebben a kategóriában szinte mind ugyan azt tudja amiket találtam így inkább tapasztalatokra lenne szükségem, a tapipadját nem fogja használni így az nem igazán fontos,hogy mennyire kényelmes.

Elnézést ha kicsit össze vissza írtam 3 napja kellett volna kitalálnom de azóta most lett annyi időm,hogy egyáltalán segítésget tudjak itt kérni.

Nézegettem hp g4,g5 dell 5558 meg 1-2 asus és lenovot

Itt az oldalon azon kívül hogy gagyi műanyag az összes más hasznosat nem találtam de úgy gondolom hogy ha valakinek nem lesz ez baj akkor az ő csak ne lassuljon be ezekhez a brutális feladatokhoz és ha lehet ne égjen ki amint lejár a garancia.

Köszönöm


2016. okt. 1. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra nem kell 100 ezer
2016. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre tényleg nem kell ennyit költeni, valami nagyon alap gép 100 alatt bőségesen elég.


Pl. ennek bőven elégnek kell lennie fénykép nézegetésre, meg DVD írásra, memóriakártya olvasásra.

[link]

2016. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Dell Inspiron 5558at ajánlom, vagy a Hp 250 G5et legalább i3al
2016. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!