Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LG G5 vagy iPhone 6s, esetleg...

LG G5 vagy iPhone 6s, esetleg egyéb?

Figyelt kérdés

Üdv,


Jelenlegi Samsung telefonom megadta magát, így váltást tervezek. Alapvetően a mindennapi használat során üzleti tevékenységre használnám (kapcsolattartás emailben, emellett az elmaradhatatlan facebook és a felhővel való szinkronizálás is fontos).


Eddig android-párti voltam, de már a harmadik androidon futó telefonom volt a mostani, és mindegyik csak 2-2 évet bírt ki, emiatt gondolkodom erősen az iOS-re váltáson.


Egyéb ötleteket is szívesen fogadok indoklás mellett.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2016. okt. 8. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán van összefüggés a tartósság és az oprendszer között, van jó minőségű androidos telefon is - iphone ból ilyen szempontból mindegyik jó, de nincs mögötte varázslat, egyszerűen arról van szó hogy k rva drága, hasonló áron bármelyik androidos telefon is lesz legalább olyan jó.
2016. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az előző 2 androidom is az éppen aktuális csúcsmodell volt, mégsem bírták túl sokáig a gyűrődést, pedig nem úgy használtam őket, mint a nálam fiatalabb korosztályból néhányan, szóval emiatt gondolkodom az almás telefonon, annak ellenére, hogy sokáig inkább az ,,ellentáborba" tartoztam.
2016. okt. 8. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert régen az apple is jobb volt mint a konkurencia. (Meg lehet hogy az android sza.r VOLT de ez részletkérdés) de ma már ez nem így van szerencsére és egyébként az hogy jelenleg az android köröket ver az aktuális csúcs almára az nem feltétlen az android műve, hanem az apple csórósága, hogy el akarják adni a sz@rt jó drágán. Jelentem sikerült.


Ennek ellenére ez elég alapfelhasználás, szóval egy szifon is bőven elég lesz neki. Mármint gondolom a pénz nem számít, ha mégis akkor pillants rá a One Plus 3-ra, fele annyiba kerül, és jobb nála, és IGEN! Lehet nem lesz 5 évig támogatva mint az apple, viszont 3 év múlva megveszed a következő modellt és az szénné álázza a mostani Iphone-t, és árban ugyanannyira jösz ki :)

2016. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jó telefon a 1+3, de azért a szénné alázás lehet egy picit túlzás :)
2016. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el mégegyszer és meglátod mire írtam :) Ha elolvastad és még mindig nem érted akkor segítek :D
2016. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Telekomos kkv csomagban vagyok, így a oneplus3 eleve kiesik.

Mint kiderült, az LG G5-öt jelenleg nem is forgalmazzák, így a Huawei P9 jöhet még szóba, vagy a hetes alma.


Egyéb vélemények?

2016. okt. 9. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!