Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » AMD drivert frissítettem, és...

AMD drivert frissítettem, és nem ismeri fel a dual cure videó kártyát?

Figyelt kérdés

Tegnap este, a ranbox six siege nevű játék textúra hibás volt, így néztem egy videót, hogy frissíteni kell az amd radeont, és elvileg helyreáll. Le is szedtem a 64 bites windows 7-es radeon-t, és nem is volt probléma a géppel még, de a játék nem állt helyre. a menüben volt mellette egy olyan, amivel az APU-t is lehetett frissíteni, szintén 64 bites verzió win7-et leszedtem, majd telepítettem, és a videókártya drivr totál nem működik, és most ilyen újratelepítés utáni képet látok, ami full nagy ikonok rossz felbontás stb... Tehát kellene egy dual core videó kártya illesztőprogramot feltennem valahogy, de nem értem mit kellene csinálnom... Radeon most ezt írja, amikor újraindítom: "radeon settings are currently not available. Please try again after connecting a display to AMD graphics and

extending the display." Ez meg amit szintén ír:

[link]


AMD-A8-4500m APU with RADEON TM HD graphich ami van a gépbe. Nem értek a számítástechnikához, szóval ha tudna bárki segíteni megköszönném! :S



2016. okt. 13. 10:21
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Amd installer manger? már töröltem kb 3-szor, de sosem áll helyre egyikkel sem! :D
2016. okt. 13. 11:24
 22/42 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#18 drivereken belul kell legyen opcio hogy kivalsszd az apu t vagy a dvga t vagy mindketott


de mint irtam még "tokeletes" hozzavalo driverel is gondjaid lehetnek

viszont windows 7 hez hivatalos driver nincs is


pedig eleg regi hardverek ezek mar


erdekes olyan mintha hulladekot gyartottak voln


nem csak te vagy igy ezzel tehat

de persze ha feltennel egy tamogattot windows t akkor mar nagyreszt a problema ELMELETBEN (nem gyakorlatban) meg lenne oldva


en ezert kerulom meszirol az amd s laptopokat es ezert nem ajanlom masnak sem sose


mint irtam nem a hardverrel van gond mert az APU es a DG (dual graphics) rendszer nagyon utos tervezesu csak epp szoftveresen senkit sem erdekelt igy amd t magat sem

igy a hatalmas elony inkabb hatranykent mutatkozim meg sajnos


ha HP vagyis hivatalos gyartoi oldalon nincs driver widows 7 heg akkor nem tudsz mit tenni

csak nem hivatalos drivert lelhetsz ha egyaltalan van olyan

es valoszinu magat a valoban mukodo DG t meg elfelejtheted vagyiy vagy a 8670m t hasznalod (ha tudod) eleg jo ez a vga (ha kepes mukodni rendesen)

vagy az APU t magaban ami pedig nagyleptekkel gyengebb es a rendszermemoria hasznalat miatt megjobban kicsit


amugy ha textura hibat a vram (8670m) okozta akkor nem tudod kicserelni mert az forasztva van az alaplapra, igy csak az egesz laptop csereje oldja meg

merthogy ha javitani engeded akkor honapokig se fogod latni a laptopodat

2016. okt. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#21 attol meg hogy letorlod nem all helyre a jot fel is kell rakni


#20


nincs mar meg az a driver amit letoltott neked?


mert rakd fel azt es ne frissitsed


vegulis az a lenyeg hogy mukodjon mindegy hogy hogyan mert sajnos elvarasaid nem lehetnek


viszont ha a vram hibas akkor mint irtam az "nagyon jo" mert akkor gondban vagy foleg mivel garanciaban nehezen fogjam ezt elhinni hogy neked valoban nem jol megy egy jatek


mas jateknel nemntortent semmu kulonos vagy nemnis jatszotal massal?

2016. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Idáig működött tökéletesen mindkét videókártyát használt a laptop, de ez a játék bugol AMD-k esetében ha nincs a legfrissebre frissítve, ez ilyen egyedi sajátossága a játéknak. De pl skyrimeztem is úgy, hogy mindkét vidikártyát felismerte... Am az oldalon az elsőt feltéve nem is volt probléma, de mikor az APU-t frissítettem, akkor lett ez a probléma, hogy nem működik a videó kártya.
2016. okt. 13. 11:37
 25/42 A kérdező kommentje:
Szóval totál profin futott a laptop, csak tegnap az apu-t frissítettem, és akkor csesződött el totál az egész. De csak a vdeókártyával van gond, tehát zenét is tudok hallgatni stb...
2016. okt. 13. 11:46
 26/42 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#24 es miert kellet az APU t frissiteni?


nemnoldotta meg a bugot a sima driverfrissites?


mert ugylatszik az apu frisites meginkabb nem oldotta meg:p


ha letorolted mar az osszes drivert es az apu frissitest is?


akkor ted fel valamilyek drivert vagy a regit vagy a frisset

apu frissitest meg ne ted fel


vagy ez mar megvan es meg mindeg rosz a kep?


ha a jateknugyanugy bugos maradt akkor mit szeretnel?


mert az apu frissites csak hazavagta a drivert vagyis valami mas frissitest kell keresni es nem ezt


skyrim eleg jol optimalizalt jatek massal is jatszottal?


hasonlo "bugos" jatekkal ami ugyannugy rosszul vagy eppen jol ment?

(grafikai bugos termeszetesen)

2016. okt. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#25


szoval jol ment meg a rainbow is es megis apu t frisitettel? miert?


es ezt nem tudod letorolni? vagy letorolted mar?

es utana felraktad csak a drivert?


lehetseges hogy eszkozkezeloben kell visszallaitani a regebi drivert az apu (processzor) hoz

2016. okt. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

szamitogep > kezeles > eszkozok

es ott a proceszor es ott (regebbi) illesztoprogram visszallitasa

2016. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
frissítettem elsőnek azt ami nem az APU volt, nem volt probléma a géppel, de elindítottam a raimbow-ot és még mindig textúra hibás volt. Aztán frissítettem az APU-t ami azt se tudom micsoda egyébként, és utána már a gépem nem érzékeli a két videókártyát, és úgy gépelek most is, mint egy régi dos felbontásban kb... Nem tudom egyáltalán mit szedjek le, és hogyan. van ilyen amd catalyst vagy mi azt is leszedtem meg újraraktam, meg leszedtem, meg újraraktam... aztán volt ez a radeonos cucc, ami megint nem vágom most mi pontosan (drivercsomag..?) ezt is letöröltem, visszaraktam, letöröltem visszaraktam.. most játszom el hatodszorra, fogalmam sincs mit csinálok, nem értek hozzá. Én csak annyit tudok, hogy az AMD drivernél a bal oldalról a win7 64 biteset leszedtem, frissítette, nem volt gond, majd mikor az APU-t frissítettem elszállt a videókártya illesztőprogram. de azt e tudom mi ez, nem értek hozzá..
2016. okt. 13. 12:33
 30/42 A kérdező kommentje:
a gép megállapította, hogy a processzor illesztőprogram naprakész...
2016. okt. 13. 12:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!