Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » AMD drivert frissítettem, és...

AMD drivert frissítettem, és nem ismeri fel a dual cure videó kártyát?

Figyelt kérdés

Tegnap este, a ranbox six siege nevű játék textúra hibás volt, így néztem egy videót, hogy frissíteni kell az amd radeont, és elvileg helyreáll. Le is szedtem a 64 bites windows 7-es radeon-t, és nem is volt probléma a géppel még, de a játék nem állt helyre. a menüben volt mellette egy olyan, amivel az APU-t is lehetett frissíteni, szintén 64 bites verzió win7-et leszedtem, majd telepítettem, és a videókártya drivr totál nem működik, és most ilyen újratelepítés utáni képet látok, ami full nagy ikonok rossz felbontás stb... Tehát kellene egy dual core videó kártya illesztőprogramot feltennem valahogy, de nem értem mit kellene csinálnom... Radeon most ezt írja, amikor újraindítom: "radeon settings are currently not available. Please try again after connecting a display to AMD graphics and

extending the display." Ez meg amit szintén ír:

[link]


AMD-A8-4500m APU with RADEON TM HD graphich ami van a gépbe. Nem értek a számítástechnikához, szóval ha tudna bárki segíteni megköszönném! :S



2016. okt. 13. 10:21
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
videóvezérlőnél ír egy hibát, hogy a gép nem talál hozzá cuccot...
2016. okt. 13. 12:38
 32/42 A kérdező kommentje:
csak itt ír hibajelet, ötlet?
2016. okt. 13. 12:40
 33/42 A kérdező kommentje:

"Az eszköz illesztőprogramjai nincsenek telepítve. (Kód: 28)


A művelet a határidő túllépése miatt nem lett befejezve."

Számítógép kezelés-nél írja az illesztőprogramnál.

2016. okt. 13. 13:09
 34/42 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#30 de ne frissiteni probald a processzort hanem

elozo

vagy

korabi

illesztoprogram visszallitasat


illetve azt is megprobalhatod hogy itt az eszkozkezeloben eltavolitod a drivert es akkor talan az eredeti windows os drivert teszi fel


inditsd is ujra a gepet


mert ha csak le fel torolgetsz akkor nem feltetlen tolti be a valtozasokat

2016. okt. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
de már programok eltávolításában eltávolítottam, újraindítottam a gépet, majd feltettem újra, de a videókártyához nem nyúl... Tehát a videkártya illesztőprogramjánál nem is tudok keresni vagy bármi drivrt...
2016. okt. 13. 13:27
 36/42 A kérdező kommentje:
Letöröltem, erre eltünt a menüből is...
2016. okt. 13. 13:30
 37/42 A kérdező kommentje:
skyrimnél most csak a szabványos vga adaptert látja a két vidikártya helyett.! :D
2016. okt. 13. 14:00
 38/42 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

pogramok telepitese es torlese

nem azonos az

eszkozkezelovel


ebben az illesztoprograkokat pusztan magukban tudod piszkalni (meg sok mast is de az mindegy)


mig a programok telepitese torlese ben magat az egesz driverhez valo szoftvert (ami a kezelofeluletet meg sok egyebet is tartalmaz)

tudod letorolni


ezert irtam hogy az APU (proceszor) illlesztoprogramjat az eszkozkezeloben lod be a regire


mig a drivert meg a telepites torles helyen


ha ez megvan akkor telepitsd fel


elvileg most mindent leszedtel


ha az apu frissitest meg nem akkor szed le

az eszkozkezeloben


vagyis az eredeti widowsos legyen fent azt kellene elerni


de ha a rainbow bugos volt igyis


akkor ha sikerul helyrehoznod is a rendszer akkor is tonkre teszed megint

nem?

nem fog idegesiteni ha a rainbow al nem tudsz jatszani normalisan?

2016. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

De figyi, előbb belementem a rendszerkezelőbe, és eltűnt a videókártya a menüből, mikor rámentem, hogy elrejtése vagy mi... Nem izgat már a játék, csak legalább laptopom újra lenne normális. Tehát ha rámennék az APU-ra ott is eltüntetném a processzort..

[link]


[link]


Itt van két kép... a videókártyánál ott volt a 8640-es vidikártya, de eltüntettem, mikor írtad, hogy "szedjem le..." Már nincs a menüben. Processzorral nem tudom kéne-e csinálni valamit, arra i azt írja, hogy műküdik.

2016. okt. 13. 14:18
 40/42 A kérdező kommentje:

Szóval VGA alatt volt még egy videókártya amit eltüntettem... amúgy itt ír csak hibát:

[link]

2016. okt. 13. 14:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!