Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GW2- ben a max. Szint után mi...

GW2- ben a max. Szint után mi vár?

Figyelt kérdés
Nahh jó, lehet a kérdés kicsit nyakatekertre sikerdett, csak arra lennék kiváncsi hogy ha felhúzok egy karit a max. lv.- re utánna mivel szorakoztat majd a játék? (pl. más mmo- kban menne a gearelődés, PvP, PvE stb.) Ill. ha a GW2- ben is ezek lesznek, mennyire korlátoz majd a free play? :D

2016. okt. 15. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha megszerezted a legerősebb felszerelést, onnantól fogva már csak a skinek és achievementek gyűjtögetése marad.
2016. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

free play? Meg kell venni, anélkül nem tudsz szerverre menni, sose volt free az a játék.

Komoly geareket lehet itt is összeszedni, vannak dungeonok, amik igen nehezek és csak jó csapatok tudják megcsinálni őket. A pvp része is elég jó lett, el lehet vele lenni.

2016. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2, az alap jatek mar reg ingyenes.

Max lvl utan hamar fel gearelodsz, utanna csak az unalom var, hacsak nem akarsz skinneket meg 100%-os kihivasokat csinalni. Pvpzni max ha javitottak valamit, megjelenes utan fel evre mar kongot az uressegtol a spvp, a wvw csak zergfest volt. Nem csoda hogy tomegesen hagytak ott a jatekot.

2016. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:)) Imádom a kinézetét, talán mert lány vagyok xD Nem az első mmo-m, de szinte mindig arra mentem hogy jól kinéző karim legyen, na meg persze tudjam használni a kasztom :) Szóval ha a free play mellett mindezt megtehetem, akkor én nagyon is élvezni fogom 80 után is
2016. okt. 15. 13:18
 5/12 anonim ***** válasza:

#4: Nem szégyen az! :)

Nekem még negyvenes nőismerőseim is vannak, akik szinte csak a gyönyörű ruhák miatt játszanak a GW2-vel. Abban kétségtelenül élen jár a játék.

2016. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Te Andrysh, te három éve írogatsz GW2 témában, de azóta is folyamatosan csak azt, hogy milyen szar és unalmas és hogy mindenki otthagyja.


Megbántottak téged ott, vagy valami sérelem ért, amiért folyamatosan szükségét érzed, hogy ugyanezt elmondd minden alkalommal?


Mert a játék azóta is töretlen népszerűségnek örvend, és továbbra sem kong az ürességtől, mint ahogy azt te sejtetni véled.

2016. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Dehogy bantottak meg.

Csak mar elorendelt jatekkal betaztam, majd ott voltam a headstarton, egymast ertek a jatekosok mindenutt, mindenki orult hogy milyen uber jatek... Egy darabig.

Az akkori tartalom hamar el kezdett laposodni mivel az spvp-nem semmi ertelme nem volt a skingyujtesen kivul, a wvwvw meg eleinte unbalanced volt. Kb fel ev alatt a full magyar guild (ha jol emlekszem ez 500 fo)fele lassan otthagyta a jatekot. Ahogy sok masnyelvu jatekos is. Kesobb is beleptem parszor, de ugyanaz az uresseg fogadott. Bar lehet hogy a f2p utan fellendult az erdeklodes, de eddig is csak a tapasztalatom itram le. Bedoltunk a hype-nak, de sokaknak a jatek csalodas volt. Ennyi.

2016. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Értem én, hogy neked nem tetszik meg csalódott vagy, de azért az erős túlzás, hogy GW2 kong az ürességtől és hogy nincs semmi tartalom lv80 után, csak az unalom.


Ennyi erővel én is elmondhatnám minden CS:GO fórumon, hogy milyen béna az a játék, meg hogy nem is értem, hogy hogy nem unják meg tíz perc után, azonban én tudom, hogy azért érzek így, mert nem nekem való az a játék - ezért nem is járok oda fröcsögni.


Te viszont mintha valami kéjes örömöt éreznél, hogy elmondod minden szarnak minden egyes alkalommal. Szerintem nálad be van állítva a kulcsszavak közé a GW2, hogy minden egyes alkalommal, amikor említésre kerül, elmondhasd, mennyire szar.


Kicsit gyerekesnek érzem, persze szíved joga.

2016. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nálad be van állítva a kulcsszavak közé a GW2,

Nincs beallitva semmi, szinte nem is hasznalok kulcsszavat.

2016. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Azért az elég durva, hogy valaki 4 év után is azon nyíg, hogy milyen volt a játék, mikor megjelent. "Kicsit" változott már azóta. Az meg hogy kong az ürességtől elég nagy marhaság. Nyilván nem a kezdőterületek vannak csurig, de a kiegészítős meg living storys térképeken elég nagy a nyüzsi folyamatosan. Ha meg valaki nagyon pro, most már ott vannak a raid-ek, lehet menni csinálni, már ha elég jó vagy hozzá persze.
2016. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!