Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GW2- ben a max. Szint után mi...

GW2- ben a max. Szint után mi vár?

Figyelt kérdés
Nahh jó, lehet a kérdés kicsit nyakatekertre sikerdett, csak arra lennék kiváncsi hogy ha felhúzok egy karit a max. lv.- re utánna mivel szorakoztat majd a játék? (pl. más mmo- kban menne a gearelődés, PvP, PvE stb.) Ill. ha a GW2- ben is ezek lesznek, mennyire korlátoz majd a free play? :D

2016. okt. 15. 09:21
1 2
 11/12 tocapro23 válasza:
Egy ideje én is figyelemmel követem andrysh nevü felhasználót hogyan fejti ki véleményét olyan játékokról (szóval nem csak a gw2 ről ) amikven már hónapok vagy évek óta neem jártas! Szerintem ezt hagyd abba srác ez tényleg nem jó igy! Igy elveszed azon emberek kedvét is tőlle aki talán most akarná elkezdeni!
2017. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11: Ha valaki azért nem próbálja ki a játékot, mert andrysh a gyakorikerdesek.hu-n nem ajánlotta, azt az embert nagyon tudom sajnálni.
2017. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!