Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van ez a laptopomnál?...

Miért van ez a laptopomnál? Az van hogy amikor aksiról működtetem azt írja másfél óráig még jó aztán 10 perc után ki írja hogy kritikus töltöttségi szint és dugjam áramra (ha nem teszem leáll kipróbáltam)

Figyelt kérdés
egy msi-vr630-ról lenne szó 2 éves de általába áramról használtam az aksit alig . előre is köszönöm

2014. aug. 10. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Meghalt a laptopod akksija! Ha konnektorról használod, akkor ki kell venni az akkumulátorát. Vagy tudok egy gyógymódot amit kipróbáltunk először telefonakksinál, majd laptopnál is, de az laptopnál nagyon macerás!
2014. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja...

A másfél órának pedig örülj :-)

2014. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
1-es. Miért kellene kivenni az akksiját? Én is mindíg hálózatról használom. Ha véletlenül elmegy az áram akár tönkre is mehet. Ismerős körben ment már így tönkre laptop és asztali pc is. Mikor vissza jött az áram, a gép be sem kapcsolt már. A merevlemezről minden elszállt mert újra kellett telepíteni a rendszert. De ahol van szünetmentes táp, vagy laptop (akksival) ez nem fordulhat elő.
2020. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!