Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy lenovo a7000 tabletem...

Van egy lenovo a7000 tabletem és már napok óta azt írja ki, hogy a memória megtelt, de nem így van, mert még a fele szabad. Mit kéne vele csinálnom?

Figyelt kérdés
Nem tudok semmit se frissíteni, se letölteni, sőt még zenét hallgatni sem, mert mindig kilép az alkalmazásból és kiírja, hogy a memória mindjárt megtelik, de én megnéztem a tárhelynél és még több mint a fele üres(15Gb a belső memória)Már alkalmazásokat is töröltem le, amire nem volt olyan nagy szükségem, de még mindig ezt írja ki és semmit se enged csinálni. Még azért nem viszem lenovo szervízbe, mert csak a bevizsgálás 4000Ft és kitudja még mennyit kell ráfizetnem, és most nincs erre több 10ezer forintom. Ezért magam szeretném megoldani a problémat, ha lehetséges. Valaki tudja, hogy egyedül is meg tudom-e oldani vagy tényleg nagyon muszáj szervízbe vinnem?

2016. okt. 22. 11:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!