Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Avast ingyenes verziójánál...

Az Avast ingyenes verziójánál hogyan tudom megoldani a teljesítmény-problémákat?

Figyelt kérdés
Konkrétan a rendszerbeállítások módosítására és a szükségtelen alkalmazások kikapcsolására gondolok. Ezeket hol tudom módosítani/kikapcsolni hogy ne lassítsák a gépem?

2016. okt. 28. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Beállításoknál, szolgáltatások... Csak a Web és Fájl védelem elegendő. :-)
2016. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy is jobb oldalt fogaskerék, majd bal oldalt összetevők és ott a listába kikapcsolható a sok felesleg....
2016. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nem ugyanarra gondoltunk. :/ Megcsináltam amiket írtál, újraindítottam a gépet és lefuttattam egy vizsgálatot de még mindig ugyanannyi van. :(

A rendszerbeállítás alatt olyanokat ír ki, hogy service tuning, system tweaks és user tweaks és mindegyik alatt van még pár dolog, csak nem tudom ezeket hol lehet beállítani:/

2016. okt. 28. 20:56
 4/4 Hominida ***** válasza:

"még mindig ugyanannyi van"


Miből?


Ha fölösleges komponenseket telepítettél fel, indítsd el újra a telepítőt, és vedd ki a pipát a fölösleges dolgok elől. (Lényegében az első három marad.) Menj tovább, és leszedi a többit.

2016. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!